Nebanková pôžička

vik321toria
20. nov 2021

Zdravim
Viete mi niekto poradiť nebankovu pôžičku ktorú urcite schvalia ? Aj keď som mala exekútora, a som zamestnaná 3 aj pol mesiaca? Potrebujem si súrne požičať sumu 200e

zuzanka.zuzu
20. nov 2021

iba 200? to vieš zarobiť na brigáde a nemusíš byť nikomu nič dlžná, najmä nie lichvárom

kkovacovak
20. nov 2021

@vik321toria 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ prosím ťa nájdi v sebe trošku rozumu a nič také nerob

amelie2017
20. nov 2021

200€ si zarob na brigade, idu Vianoce, daj na FB v skupine tvojho mesta, ze ponukas vianocne upratovanie, umyvanie okien, pripadne pobehaj velke supermarkety, ci nepotrebuju vypomoc. Ak ich potrebujes tak surne, tak si pozicaj od rodiny, kamaratok a potom na tu brigadu. Ak ti chyba tak malo, isto ju budes potrebovat dlhodobejsie.

loginexistuje
20. nov 2021

nepozicaju ti ani nebankovky vezmi nejake vecwrne zmemy tesco vykladanie tovaru a pod a mas 200 coby dup alebo upratovanie a pod

kitycat
20. nov 2021

@vik321toria 200 eur ti pozicaju snd rodina a pribuzni. Banky a nebankovky zacinaju na tych 1000 eur a viac, aby im ten urok aj nieco hodil.

Inak, ze ta hanba nefackuje s tvojou financnou gramotnostou zase sa niekde zadlzit a poziciavat si. Exekuciou si sa vyvliekla z ovela vacsich dlhou a teraz ides zase tou istou cestou. Pred rokom tu tiez pisala nejaka, ze chce asi 200 pozzicat, ze jej ani rodina nepozicia. Neprekvapilo by ma,keby to bola ta ista osoba. Myslis si, ze sa tu nad tebou niekto zlutuje? Najdi si pracu, brigadu ziadne pozicky ti dufam uz nikdy ziadna banka ci nebankovka neda

marekjo
2. apr 2022

Pôžička

vierasvarcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz