Túžim po dvojičkách

suesn345
9. aug 2022

Ahojte, znie to šialene. Ale od malička túžim po dvojičkách. Mám jedného chlapčeka, chceme k nemu súrodenca. Ale pred určitou dobou som tu postrehla niečo na štýl, že sú vitamíny, ktoré napomáhajú dvojičkám? Je to pravda? 🤣🙏🙏 Ďakujem

kacena4
9. aug 2022

ja som tiez vzdu tuzila po dvojickach. mam deti po roku je to podobny zahul ☺️ najma ak su rovnsko velky (cca 1.5r sa dorastaju) a aj som ich rovnako obliekala takmer do skolskych rokov

suesn345
autor
9. aug 2022

@kacena4 jej, náš má už dva roky.

kacena4
9. aug 2022

@suesn345 tak si sprav 2 a 3 dieta po roku 🙂

viestta
9. aug 2022

Neverím, že by nejaký vitamín dosiahol aby sa uvoľnili dve vajíčka naraz aj keď nie je to nič mimoriadne. A ak sa tak stane musia byť aj obe oplodnené. Po vysadení antikoncepcie je vyššia pravdepodobnosť viac početných tehotenstiev, ale to je len štatistika. A aby sa začali vyvíjať dva plody z jedného vajíčka, tam treba aj genetiku a aj tak je to vec náhody a nie nejakých vitamínov.

stellarstar
9. aug 2022

@suesn345 žiadne vitamíny ani doplnky ani poloha na dvojičky neexistuje 🙏

bielavila
9. aug 2022

Ja som brala clostylbegit a mne gynda vravela ze je zvysena sanca po nom na dvojcata ba az na trojcata, ja som vsak po nom ani len neotehotnela tak neviem😂

laurita285
9. aug 2022

Môžeš skúsiť umelé oplodnenie, tam sa šanca zvyšuje

gemina
9. aug 2022

@suesn345 jedine clostyllbegyt môže spôsobiť, že sa ti uvoľní viac vajíčok naraz, ale je len na predpis. Ale pozor, môžeš mať aj stvorcata😆.

nerya
9. aug 2022

Aj ja som po tom vždy túžila, ale dnes mam jedno a viem ze panbozko vedel co robí 🤭🤣

7lenka11
9. aug 2022

@laurita285 na umelom oplodneni vkladaju uz len jedno embryo.. aspon nam tak povedali v Brne..

hederamonstera
9. aug 2022

Chapem, ze chce niekto dvojicky, ked nema deti…lebo nema deti.
Ty jedno mas a chces dvojicky…vysvetlis mi, ze preco?

bielavila
9. aug 2022

@7lenka11 kamoske pred rokom vlozili dve a obe sa ujali

mimikarol
9. aug 2022

Ja som tiež vždy chcela dvojičky. Mám jednu 7 ročnú dcéru a viac x som si predstavovala aké by to bolo super mať také dve 🥰

ls56
9. aug 2022

Tiez som chcela,vdaka Bohu,ze ma ochranil😂😂

mirka17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ls56
9. aug 2022

@mirka17 obdiv,hloblo by ma. V rodine sú dvojčatka?

mirka17
9. aug 2022

@ls56 nejaké sa nájdu

suesn345
autor
9. aug 2022

@hederamonstera čo je na tom zvláštne?👀

hederamonstera
9. aug 2022

@suesn345 no ze jedno dieta je strasna makacka a nieto chciet take daco dvojnasobne + starsie dieta k tomu. Len tomu nerozumiem, ze ako sa dokazu zeny takto obetovat.

suesn345
autor
9. aug 2022

@hederamonstera mňa to strašne baví. Ja som vždy chcela veľkú rodinu 😁

hederamonstera
9. aug 2022

@suesn345 ta bavi ta unava a stres, ziaden cas pre seba? 😂 to ako si sa tak nastavila? By som to potrebovala

sono2
9. aug 2022

@suesn345 mojko. Fakt nevieš, po čom túžiš. Fakt
Jedno druhé po 2 rokoch. Akurát

21anjelik19
9. aug 2022

@suesn345 môžme si ruky podať, ja mam jednu dcérku a tiež mi srdce piští za dvojičkami 😍😍 ale nič pre to nejdem robiť, ani vitamíny ani čítať ako.na to ...... proste ak mi je to súdené a raz budem čakať dvojičky a porodím ich zdravé tak budem najšťastnejšia ale ak budem mať druhé bábätko len jedno tiež budem vďačná a šťastná 🥰

Ak máš IG tak si daj mamastvorciat ...ona tam raz pisala ze deti niesu prirodzene ani umele oplodnenie ze uzivala vitaminy na predpis a ujali sa 4 vajíčka

sono2
9. aug 2022

@ls56 mne tiež chvíľu prepinalo, že dvojky, keď som nemala šajnu.
Keby tak bolo veru, už sa niekde hompaľam😂

sono2
9. aug 2022

@hederamonstera možno po litri červenom.
Ale nie. Kto nemá deti, fakt nemá šajnu.
Ja som si už na dovolenke 5 rokov nezdriemla ale že bez klamstva!

hederamonstera
9. aug 2022

@sono2 lenze autorka dieta ma😁 preto by som chcela jej navod na to uzivanie si malych deti😁
Mojmu idu zuby…neviem si toto predstavit 2x😵‍💫

niiikaaa
9. aug 2022

@suesn345 no ja som chcela tretie, manžel sa nechal ukecať ( stým, že koniec nech nepomyslím na 4te 🤦😂) a došli dve baby,.. Majú akurát rok a pol,.. V rodine máš dvojky? Vyššia šanca potom mať, ja mám napr dedka, a sesternicu z dvojičiek druhá dohužial pri pôrode umrela

parvinka0001
10. aug 2022

Mám dvojky a neľutujem .vždy som vravela bud bude jedno alebo dvojky .boli sme na umelom dala som si vložiť dve ,ujali sa chvalabohu. Som veľmi šťastná že som ich nemala po jednom .

suesn345
autor
10. aug 2022

@hederamonstera no, ja som mala podľa všetkých až po doktorov veľmi náročné dieťa. Takže nebolo to keď lízať. Dokonca aj externe online študujem VŠ. 🤣 Neviem ako to indentifikovať. Ja od malička deti zbožňujem, strážila som bábätká na okolí asi všetkým susedom a rodine (zadarmo). Aj viem, že chcem robiť s malými detičkami, napríklad v jaslickach, max v škôlke. Zhrnula by som to, že som taký typ.🤣

suesn345
autor
10. aug 2022

@niiikaaa nemáme nikoho v rodine z dvojičiek. Ale mám dve známe, čo sú z dvojičiek a pred tým v rodine nikto.