Sama na dovolenku s 2,5-ročným

7. apr 2023

Dobrý den, som mama 2,5 rocneho syna. Sme sami. Finančne sa vsakabohu mame dobre. Ale sme úplne sami. Momentálne mám take kludne obdobie čo sa týka môjho podnikania takze rozmýšľam ako nám vyplniť cas. Po výletoch chodíme ale neboli sme ešte na žiadnej dovolenke. Trúfli by ste si takto sama s dietatom ? Ak áno kam najlepšie ? Pred dietatom som precestovala skôr exotické destinácie … ďakujem

zorkahorka
7. apr 2023

No ak to mas s nim natrenovane - dlhsiu cestu v aute, jedenie, hranie, spanok i mimo domu, tak chod kdekolvek k moru. Ci uz letecky alebo autom.

lily14
7. apr 2023

Úprimne? Pre mňa by to nebola dovolenka ale to isté na inom mieste..na dovolenke si chcem aspoň trošku oddýchnuť aspoň keď niekto zoberie deti má chvíľu

denden77
7. apr 2023

ja by som s mojou 2,5r sama nesla ani za nic 😁

gladys_07
7. apr 2023

Exotika s 2,5 rocnym su za mna peniaze von oknom. Skor by som nasla daku „zmenu tapety“ tak do 200km od bydliska.

Rodicia nechodia na dovolenky, len strazia deti na inom mieste 😂😂

minesasubu
7. apr 2023

Kludne chodte 🙂 ak maly ešte neletel tak chodte len v rámci EU poprípade niekde na SK, ČR a uvidíš neviem ako zvláda dlhšie byť mimo domu myslím že 2-3 noci budú fajn na začiatok a ptm môžete isť na dlhšie a neskôr aj exotiku ak bude mať rád cestovanie

lienka.7
7. apr 2023

@autorka nie, pretože by to bolo rovnaké ako doma, len by som bola v hoteli. A určite nie exotika, keď už tak niekde na SK, pripadne CZ.

majlo1234
7. apr 2023

Ja tak chodim, a mam rok a pol stareho syna. Dovolenka to nie je ani nahodou, ale ak ideme do hotela, uzijeme si all inclusive dtarostlivost, ze nam ma kto upratat a nakrmit nas a nemusim to robit ja. Kopec veci je narocnejsich ale ako doma😃 avsak mimo domu je on lahsie zabavitelny, nove podnety, novi ludia…a pre mna je to tiez zmena z materskeho stereotypu

portret7
7. apr 2023

Ano, bola som sama s 2rocnym, grecko letecky, lyzovacka,…inak chodime ako rodina…

portret7
7. apr 2023

A este dodam, ze rada na to spominam, lebo egoisticky som sa mohla venovat iba dietatu😉

bu1bu
7. apr 2023

Bola som.s 2.5 r na Rodose a popravde užila som si to... Strážila som ju rovnako ako doma, akurát mala omnoho viac podnetov, ale odpadlo mi upratovanie, varenie, plnými dúškami som si užívala pohodlie hotela... A všetci okolo sa snažili byt strašne nápomocní az tak ze niekedy ma to vytacalo 😉 šla by som opat, ale už mám o jedno dieťa viac a to by už asi také super nebolo 😂

kaja01
7. apr 2023

Tak ja som bola s kamoškou a dcérou keď mala 2 roky v Turecku a aj keď mala 3 roky sme boli v Turecku. Užili sme si to všetci.

lavender273
7. apr 2023

Isla by som. Hlavne tam kde su bazeny a animatori (teraz asi exotika neviem ake su moznosti z SK momentalne). Mozno Dubai?

matkahelka
7. apr 2023

chodime k moru s detmi od ich 9 mes. sama som s detmi nebola, chodim aj s muzom, ale fandim ti. urcite chod. nevsimaj si reci typu- neoddychnes si, bude to ako doma, dieta si nebude nic pamatat.
1. oddychnes si- pretoze doma musis varit a upratovat- na dovolenke nic z toho robit nemusis
2. na dovolenku my nechodime preto, aby si to deti pamatali, ale aby sme si to my pamatali
Inak odporucam grecke ostrovy - korfu, rodos. lety kratke, najdes tam super AI hotely, klima podobna tej slovenskej. Uzite si!

gabika128
7. apr 2023

Hocikam, dovolenka s dieťaťom je o zmene prostredia. Rezervuj si buď stravu v hotely alebo apartmán s kuchynkou kde si dáte skôr len raňajky a ostatne v reštauráciách. Teraz sme v chorvatsku a je tu parádne, kebyže som sama tak idem tiež s deťmi, neriešim extra upratovanie a varenie, chodíme po výletoch...