Parťáčka na dovolenku pri mori s deťmi

mirafi
2. máj 2024

Ahojte. 🙃 Mala som v pláne ukázať mojím dvom dievčatám (5r. a 2,5 r.) prvýkrát more. Nakoľko kamoškám sa nedá, skúšam šťastie tu, keďže samej sa mi do toho nechce. 😅
Takže v skratke 🙃:
Mám 35 rokov 2 skvelé baby, ktoré milujem najviac na svete ❤️ a hľadáme parťáčku s dieťaťom na dovolenku. 🙃
*Cenovo dostupné mi prišlo Turecko a Bulharsko.
*Nie som náročná, ale vzhľadom na deti a čo najmenej starostí, uprednostňujem All inclusive. Ale môžeme sa dohodnúť aj inak.
*chcem ísť na 7 dní, letecky, ideálne s odletom z Bratislavy alebo Viedne. Kľudne však aj Poprad.
Termin: Jún 🌴
* Nejde mi o nejakú akčnú dovolenku, len vypnúť a užiť si more, slnko, dobre jedlo a bazény s deťmi. 🙃 Samozrejme uvítam aj nejaký výlet. 🙂

Keď by si mala záujem, zanechaj koment a ozvem sa do správy. 🙃

Čo sa týka rozpočtu, pridávam foto (príklad), čo som napríklad našla. Cena 1726 eur je za 7 dní, All inclusive, Turecko pre 2 dospelých a 3 deti. 🙃 Ale samozrejme, všetko by sme vybrali spolu a dohodli sa. 🍀

Pekný deň všetkým skvelým mamám! ❤️🍀

martinmmartin
3. máj 2024

wow, a to chces s niekym koho si v zivote nestretla byvat na jednej cimre?

muchotrafka298
3. máj 2024

Tak tomuto hovorim odvaha. Ist s neznamou zenou na dovolenku a byvat s nou a jej dietatom na jednej izbe.

katica06
3. máj 2024

Nedá sa zobrať so sebou mamu, sestru, kmotru? Proste niekoho z rodiny koho poznáte?

franica
3. máj 2024

Och aké negatívne príspevky zas. Podľa mňa náhodou super nápad a možnosť zoznámiť sa s nejakou fajn mamičkou a užiť si dovolenku, na ktorú by autorka asi sama nešla. Asi by som ale išla cestou vlastných izieb, ale inak to znie dobre 🙂 Ja mám už väčšie deti, muža a nemám voľno v júni 😀, ale držím ti palce, nech nájdeš svoju parťáčku 😉 🌞

belllinka
3. máj 2024

@franica no veď a ako vie, že tá mamička bude fajn a sadnú si?

katica06
3. máj 2024

@franica po nejakých skúsenostiach z rodiny a prečítaní príspevok tu na ml ani za svet. Radšej by som sa súkromníka či vôbec nešla.

tiezjedna
3. máj 2024

a prečo by museli bývať na jednej izbe? Ja by som s 2,5 ročným dieťaťom určite izbu zdieľať nechcela, ale inak mi ten nápad nepríde vôbec zlý👍 @autorka držím palce, snáď nájdeš nejakú fajn maminu a užijete si to😉

franica
3. máj 2024

@belllinka veď si predtým určite napíšu a zavolajú a človek už trochu cíti, či sú na jednej vlne. A preto by som brala pre každý prípad vlastnú izbu s deťmi, že ak to nevyjde s tou druhou mamičkou, tak sa svet nezrúti a stále si môžem užiť dovolenku so svojimi deťmi, nemusíme byť spolu. Takto fungujú aj skupiny na FB, ľudia z celého sveta si hľadajú parťáka na cestovanie. Určite to nevyjde vždy, ale zase mnohokrát áno. Za mňa určite lepšie ako nikdy nezobrať deti k moru, lebo nie je s kým

mirafi
autor
3. máj 2024

@martinmmartin Ahoj. Nikde som nepísala, že v jednej izbe. Taky bol plán s kamoškou a jej synom. Dajú sa zajednať 2 izby. Ide mi o to, aby som nešla k moru sama, mali sme spoločnosť, vedeli si prihladnut deti, keby bolo treba na WC, pokecat, zasmiať sa. A keby šlo aj o 1 izbu, ja by som s tým asi nemala problém. 🤷‍♀️ Som taký typ človeka. Mam veľa ľudí v okolí, kamošiek, kamošov, mamičky, oteckov, dokonca aj dôchodcov. 🙃 Rada spoznávam nových ludi. A predsa v pôrodnici si tiež v izbe s cudzími ženami, v nemocnici na detských oddeleniach a vedia tam vzniknúť pekne priateľstva. 🙃

mirafi
autor
3. máj 2024

@muchotrafka298 ja odvahu mam. ☝️ A nikoho som sa nepýtala na názor, hľadám kamošku na dovču. Nikde som neuviedla, že chcem byť s niekym na jednej izbe. Obrázky sú tam kvôli tomu, aby si dotyčná vedela predstaviť ceny.

mirafi
autor
3. máj 2024

@katica06 ani práve nie. Nikomu to nevychádza, či s dovolenkou, financiami a tak. 🙃

mirafi
autor
3. máj 2024

@franica ďakujem veľmi pekne! 🥰🥰🥰

mirafi
autor
3. máj 2024

@katica06 ty by si nešla, ja áno. 🙃 V tom je rozdiel. Každý človek je iný a ta rôznorodosť je fajn. 🙃

mirafi
autor
3. máj 2024

@tiezjedna ďakujem veľmi pekne! 🥰

mirafi
autor
3. máj 2024

@franica pekne napísané. ☝️🥰

muchotrafka298
3. máj 2024

@mirafi dobre tak dostanes este jednu nevyziadanu radu, o ktoru nestojis. Ale aj tak Ti ju napisem. Ked chces dostat u vacsiny CK zlavu na dieta, musis izbu obsadit 2 dospelymi osobami. Inac sa Ti bude dieta ratat ako dospely. Zaciatkom juna budes mat studenu vodu, ale to si sa tiez nepytala.

mirafi
autor
3. máj 2024

@muchotrafka298 ďakujem za rady, ale už som si prešla ceny za 1 osobu a 2 deti a stále mi to prídu skvelé ceny. Počasie na Máj a Jún som už pozerala dávno.👌Ja som zimomrava, moje deti naopak, chladnejšie voda by im isto nevadila. Poznám svoje deti, svoje možnosti...Ďakujem aj za nevyžiadané rady.

mirafi
autor
3. máj 2024

@muchotrafka298 a opakujem, obrázok je orientačný kvôli cene. Nechcem ísť hneď v daný dátum. Všetko mám pozisťované prečítané. 💪

muchotrafka298
3. máj 2024

@mirafi ja Ti uprimne drzim palce, aby si nasla taku partacku k sebe, ako chces.