Dovolenka pri mori s 3 a 4 ročnými deťmi

sonia_wiener
27. máj 2022

Ahojte, potrebujem poradiť som v tom stratená... Chceli by sme ísť tento rok 1x na dovolenku k moru najlepšie All inclusive (letecky cez slovenskú cestovku) s odletom BA alebo Viedeň . Sme 2 dospelí a 2 deti (3 a 4r). Chceli by sme ísť asi Grécko, Španielsko alebo Bulharsko (prip. Prosím poraďte inu krajinu, vhodnú pre malé deti) Ktorú Slovensku CK odporúčate? Nie sme časovo obmedzení, viem si na dajakej stránke zadať,aby mi posielala last minute ponuky resp.kde najlepšie ponuky hľadať? Ďakujem za každú radu🙂

pininka1
28. máj 2022

@sonia_wiener Bulharsko by som s tak malymi detmi neodporucala, casto je ta hygiena v hoteloch vselijaka a pribudaju rotavirusy. Kamoska celych 14 dni s detmi na izbe s hroznymi hnackami. Grecko je fajn, ale co som teraz pozerala tak brutal drahe. Super je Cyprus, ale aj Turecko, ale vybrala by som si hotel kde nemusite ist este dve hodiny s busom od letiska.

denden77
28. máj 2022

Turecko 😊 my chodime cez Satur 🤷‍♀️😊

gabriela_obzerova
6. jún 2022

@sonia_wiener my sme najlepsie dovolenky aj servis zazili s Hydrotour. Odporucam. Naopak so Saturom sa sudime za nedodane zaplatene sluzby 🤷🏼‍♀️

sonia_wiener
autor
7. jún 2022

@gabriela_obzerova uz sme vybrali nakoniec Grécko s hydrotour 🙂

gabriela_obzerova
7. jún 2022

@sonia_wiener oni nas nesklamali nikdy. Top servis, vyborni animatori. V pripade problem riesia promptne

sonia_wiener
autor
7. jún 2022

@gabriela_obzerova super, si ma potešila 🙂

mon_ben
28. máj 2024

@sonia_wiener môžem sa opýtať co ste vybrali a vo ste boli spokojní? 🙂