Kde a kedy ste mali minulý rok teplé more v Chorvátsku?

medovka14
28. máj 2014

ahojte, vyhlasujem anketu 🙂 kde a v akom časovom období ste mali v Chorvátsku teplé more? My sme boli na Krku, Brači a kúsok od Splitu, no všade sme mali studenú voduuuu ☹ dokonca tak, že sme sa radšej kúpali v bazéne (raz sme boli v hoteli) alebo sme sa nekúpali vôbec ☹( ďakujem za typy 🙂

ikke
28. máj 2014

na peljesaci minuly rok na prelome jula a augusta mala voda cez 30 st. po burke sa "ochladila" na 28 😅

sarinka123
28. máj 2014

Makarska - v juni studena voda, prelom jula uz teplucka

mejjus
28. máj 2014

ostrov rab-lopar -san marino ..voda super , nakoľko je to menší záliv ...je tam piesočnatá pláž , a dlhá cesta do mora ak chce človek plávať :D :D

orchidea71
28. máj 2014

my sme boli konec jula Baška Voda more bolo vihriate v tom čase rok dozadu biograd more chladne radšej ist dole na Makarsku more je tam teplejšie
😀 😝

sisata
28. máj 2014

@medovka14 my chodíme konec júla more teplučké-živogošče ,Podgora.Dva roky dozadu Zadar ten istý čas more dosť chladné.Tento rok Trogir uvidíme snád to víde.

nikuliak
28. máj 2014

Minulý rok - Opatija, polovica júla. Úplne v pohode 🙂

clarissa
28. máj 2014

My sme boli minuly rok v Omisi...uz 3.juna.Pamatam si ze unas bolo tak ako teraz,prsalo a bolo chladno....cakala som studene more ale bolo prijemne 🙂

lucinocka
28. máj 2014

ja kupem malu odteraz uz do polky septembra.. a z nosa jej neodpadlo aj ked bola chladnejsia voda 😉 nebola este nikdy chora 😉

siskasdetmi
28. máj 2014

Ahoj,
tak my sme mali 1x teple more a posledne dva roky zaciatok dovolenky teple v polovicke sa vzdy ochladilo. Staci aby prisla burka a vietor a more sa dost ochladi. Boli sme jun, jul a august. V auguste koncom sme mali najteplejsie.

lolonka
28. máj 2014

no my chodíme iba pod makarskú..a ešte som teplé more nezažila.. 😒

lentilka1506
28. máj 2014

V Chorvátku som teplé more nezažila, zato v Egypte, alebo v Dominikánskej republike bolo tepľúčke až až 🙂 myslím, že koncom júla by v Chorvátsku mohlo byť v pohodičke 🙂

femmka1
5. jún 2014

My sme boli vlani na ostrove Rab od 3. augusta a voda bola super, nebola vobec studena 🙂

ren76
6. jún 2014

Baby, nejaké typy na ubytovanie v aprtámoch okolie Puly? Jedná sa o 4 osoby. Ďakujem... 🙂

amatas
6. jún 2014

teplotu mora je najlepšie sledovať podľa meraní na tejto stránke, pekne vidíte ako sa počas dňa ohrieva:
http://vrijeme.hr/aktpod_e.php?id=more_e
a pocitovo, niekomu je 23-24 stupňov studené a niekomu príjemné. ja sa môžem kúpať od 20-21 stupňov a nikdy mi nič z toho nebolo 🙂 Osobne nemám rada ak má more viac než 27-28 mne je to teplé ako polievka :D

micusa2222
15. aug 2022

@medovka14 ked nejdeš v júni do Egypta, Cypru alebo destinácií s teplejším počasím a vodou, tak v Chorvátsku, kým nie sú horúčavy od júna, aby bolo more prehriate, nemáš šancu...