Chorvátsko - koniec augusta

14. aug 2022

Ahojte, máme možnosť ísť do Chorvátska posledný augustový týždeň. Zatiaľ sme chodili iba na prelomoch. Prosím,nemáte skúsenosti, kto chodieva v tomto období aké býva počasie? Viem, že to je rôzne ale teda, kto v tomto období bol aké bolo more? Čítala som, že je tento rok akési studené?

katie253
14. aug 2022

My sme boli asi pred 4 rokmi, posledný augustový týždeň, hore na Krku a bolo krásne počasie, teplo, úžasná voda....

tani777
14. aug 2022

My sme boli prve dva septembrove tyzdne,ostrov Rab..vyborne bolo,horucavy,more teple..a ako bonus,nebolo plno ludi 🙂 zle pocasie mozes chytit aj v juli 🤷‍♀️

autor
14. aug 2022

Ďakujem za skúsenosti

daniela2202
14. aug 2022

My sme boli 28.6. a bolo veľmi teplé 👍👌

akinom0077
14. aug 2022

chodim posledny junovy a prvy septembrovy tyzden VzDY mam teplo bez jedineho dazdniveho dna nechapem tieto stresy o pocasi ja si v zivote nepozriem poccasie ked idem na dovólenku lebo verim ze bude dobre a vzdy aj je! vzdy co riesite kopec ludi strach s pocasia juni a septembrri poviem tak moje bohate skusenosti s cestovanim hovoria a osvedcilp sa ze jul a august je horsi! burky aspon-1-2 x v tyzdni pripadne cely dazdivy den…

akinom0077
14. aug 2022

@tani777 to je bonus? pre mna to je minus🙂 ja chcem vela ludi zivot a plne plaze🙂 ale kazdy podla gusta pre mna je utrpenie poloprazdna plaz

micusa2222
15. aug 2022

@akinom0077 a to je dovolenka ? Všade milión ľudí, kilometrové rady na lehátka, v reštaurácii na obed, na zmrzlinu? Oh, ani zadarmo..

tani777
15. aug 2022

@akinom0077 tak pre nas to bolo super,my zas naopak,nemame radi vela ludi 🙈 a ked som videla fotky z toho isteho miesta niekedy jul-august,tak to tam bolo hlava na hlave...

mandzula
15. aug 2022

More je aj tento rok take bezne chorvatske. A ked sme na predchadzajucich dovolenkach boli posledny augustovy tyzden, pocasie sme mali super, ludi bolo pomenej, ale s tym pocasim vies, ako to je a s ludmi tiez - podla toho, kde si.

maxxim
15. aug 2022

Ja by som ti to vrelo odporucal. Ma to viacero vyhod a to najmä volnejsie cesty, ziadne zapchy, viac moznosti za jednu cenu, more teple ( podla lokality sanozrejme)...a aj si viac važia zakaznikov ked to tam neni nabite"

autor
15. aug 2022

Ďakujem všetkým za rady.

akinom0077
16. aug 2022

@micusa2222 ja to milujem! pre mna je smutne ked je niekde malo ludi.. opustene plaze.. ticho- proste to nemam rada! kazdy caka od dovolenky ine.. ja mam cely rok na SK vyludnene nudne tiche mesto

luccija
16. aug 2022

Vzdy chodime koniec augusta niekedy sme boli 14 dni az do 7.9.par krat prsalo, ale vzdy iba v noci a cez den teplo, slnko.A nechodime na Makarsku, ale Krk, Split juznejsie musi byt pocasie este stabilnejsie