Poraďte matrace

1. mar 2023

Odkial ste prosim kupovali dobre matrace za rozumnu cenu,mame postel 160x200 a chceme nejake fajne,tvrdost stredna..mame latkovy rost..poradite nam?dakujeme😇

vemi23
1. mar 2023

Dnes som objednavala 😂https://www.matrace-market.sk/

autor
1. mar 2023

@vemi23 hm,a ktory?

autor
1. mar 2023

@vemi23 skor som chcela i skusenost s nimi😁

vemi23
1. mar 2023

Tak to poradit este neviem 😂 ale objednavala som matrac ktorý sa vola neptun premium

petulka2021
1. mar 2023

My mame z prespanok.sk majú aj predajne, tam sme poskúšali všetky matrace na predajni čo mali, 😺 a mozem povedať že sa investovať oplatí, pretože keď sa ľahnete do postele, do tých matracov, je to pocit na nezaplatenie

majka2959
1. mar 2023

My sme kupovali matrac na mieru asi pred 3 rokmi z Popradu - More matracov. Veľká spokojnosť.

janetinka27
2. mar 2023

ahoj, isli sme na predajnu a vyskusali sme si lezat na jednotlivych matracoch. podla toho sme si kazdy vybrali ten svoj. na niektorych sa mi vyslovene zle lezalo, jeden bol super - ten som si kupila. a potom jeden bol taky, ze ma hned na nom seklo a nemohla som vstat a museli sme ukoncit nakup, proste otras :D

slniecko5
2. mar 2023

Dormeo máme, spokojnosť

autor
2. mar 2023

@janetinka27 ideme za chvilu skusat,hadam ma nesekne,treba mi do prace😁

autor
2. mar 2023

@janetinka27 a za tu chvilku co na nom si v predajni m si stihnes dobre vybrat,co ak sa mi tam bude dobre lezat a po par nociach doma otras🫣toho sa bojim

janetinka27
2. mar 2023

neviem, tazko povedat. ale vlastne nemas nejaku inu sancu si to odskusat lepsie ako na predajni :D