Multifunkčný robotický vysávač 5 v 1 Varob InnovaGoods

1. máj 2024

Myslite si, že môže byť dobrý tento vysávač?

https://www.kaufland.sk/product/488323840/?kwd&...

katkaseiner
1. máj 2024

urcite nie...my sme kupili za 320€ a ani s nim nie som spokojna...ale tisicku urcite neinvestujem do vysávača

66simonka66
1. máj 2024

Podľa mňa to bude poriadna blbosť. Robotický vysávač za 33e? Neverím.

autor
1. máj 2024

@66simonka66 majú ho aj na Mall za raz toľko 😂

66simonka66
1. máj 2024

Vyskúšaj ak chceš, maximálne prídeš o 33e, čo nie je až také strašné, ale ja si myslím, že to bude blbosť. 300e vysávače niektoré nie sú až tak dobré a 33e? No neviem neviem, aby ti kvalitne upratal a išiel všade kam má potrebuješ senzory, mapovanie miestností,... a kopec ďalších vecí, aby to nakoniec nedopadlo tak, že vysávač bude behať kade tade, blúdiť a prejde ti aj 3x po rovnakom mieste a po niektorom ani raz. Skús není to strašná suma, osobnú skúsenosť nemám, ale ja osobne by som do toho nešla. 🙂

66simonka66
1. máj 2024

Už keď si ho zo spodu pozrieš na obrázku vidno, že má veľmi malý otvor kade nasáva smeti a veľmi maličký mop na umývanie.

rachel36a
1. máj 2024

Vysavac za 30 ecok urcite nie je ok...nejaka sranda co sotva nie o vysaje... Pozri si recenzie, vykon a pod

emili27
1. máj 2024

Určite nie, pozri si parametre- baterka je slabá, priemer vysávača je malý, atď. Tiež si pozri údaje o dodávateľovi a zistíš že je to niekde zo zahraničia, takže pozor na poplatky za dovoz. Ja by som radšej priplatila a kúpila overený vysávač a keď cez e-shop tak určite cez overený a spoľahlivý.
Ja mam xiaomi a som spokojná.