Menštruačné nohavičky - skúsenosti

katka13katka
10. júl 2021

Ahojte, už dlhsie používam menštruačné nohavičky a zvažujem kúpiť ešte jedny...mám klasické snuggs ale našla som ešte jednu stránku, ktorú nepoznám a zvažujem či ich kúpiť alebo nie, keďže sú lacnejšie. Nemate niekto skúsenosť s touto stránkou ? 😊Vďaka👍

https://perties.sk/?utm_source=google&utm_mediu...

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuriatko84
10. júl 2021

Ja ich mám 4ks (Heidi a Bathory), ale keďže nemám skúsenosť s inou značkou, tak neviem porovnať.

katka13katka
autor
10. júl 2021

@hazelgracegus ja mám slabú menštruáciu len 3dni a sú postačujúce ale kamoške pretiekli. Tak chcem vyskúšať aj inu značku 🙂

rose1111
10. júl 2021

@kuriatko84 ja som si tiez kupila Bathory, ale este skm ich neskusala, dost ma odradilo, ze strasne šuchocú, nie je to pocut pri chodeni?😃

kuriatko84
11. júl 2021

@rose1111 tak to som si fakt nevšimla, opýtam sa muža 😁

katka13katka
autor
14. júl 2021

Keby ste chceli skúsiť,ja som kúpila tie snuggs a použila zľavový kód : FRIEND-5ZGZFSK hneď mi hodilo 20% zľavu,keby niekto potreboval 🙂

somtoja22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka13katka
autor
25. júl 2021

@somtoja22 super objednám 🙏👍

kuriatko84
26. aug 2021

Moja skúsenosť s menštruačnými nohavičkami je taká, že:
1.kúpila som si 4ks Perties 2 na deň a 2 na noc a teda sú kvalitné pretože nič zatiaľ nepretieklo ani pri silnej MS! No po 4 cykle stále púšťajú farbu, čo by asi nemali
2. Strašne dlho schnú, čiže aj 4 ks sú málo a hlavne pre tie, ktoré bývajú tam kde je stále vyššia vlhkosť vzduchu
3. Najskôr sa perú v rukách, čo teda zaberie dosť času a minie sa dosť vody, teda keď ich chcete čo najviac zbaviť krvi kým ich hodíte medzi ostatné prádlo do práčky (a nie vždy mám čierne prádlo na pranie🙆‍♀️🤷‍♀️)
4. Na chalupe mám s tým tiež dosť veľký problém keďže tam práčku nemáme, holt prať v rukách stále dookola🤦‍♀️ (skončila som tam pri vložkách)
Toť moja skúsenosť 🙃

somtoja22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beahavala
17. nov 2021

ja mam doma kalisok aj nohavicky, nohavicky mam od modibodi, aj jedno aj druhe je lepsie ako tampony a vlozky

katkaapetko12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
somtoja22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
admontis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirushb
6. apr 2022

Ja som najprv frčala na Snuggs, ale možno hlavne preto, že o iných som nepočula. Teraz som však vyskúšala Perties - Bathory a vyhovujú mi viac kvôli prirodzenejšiemu materiálu aj veľkému výberu dizajnov danej značky. Za mňa jednoznačne Perties!

eliniatko
16. dec 2022

Kód vyššie mi nefungoval. Tak som kúpila bez neho, našla som nejaký menší, a za nákup dostala 20 % zľavu na snuggs. Ak by ste niektorá využili, páči: FRIEND-6443PR4

mirpet
18. dec 2022

@eliniatko dakujem krasne za kodik,pomohol mi,vyuzila som,vdaka

mojenervyoh
18. jan 2023

@mirpet prosím vás prišiel aj vám kód na snuggs nohavičky, mne tento nefunguje. Ďakujem krásne 🙂

mirpet
18. jan 2023

@mojenervyoh je mi luto,nemam zlavovy kod,neprisla mi ziadna zlava

ankare
18. jan 2023

Baby, mám Perties. Vždy ich najprv vyzmykam v studenej vode, potom ich dám prať na 40 bez aviváže. Ostal mi tam po praní fľak od krvi. Viackrát boli prane, nezišlo to. Myslíte si,že sa toho dá zbaviť?

alij
19. jan 2023

@mojenervyoh do zajtra by mal na snuggs fungovat kod ZANETA15