Kuchynská linka

patuska00
5. júl 2022

Ahojte mne sa zdá že je malá tá kuchynská linka a chcela som ešte do kúpiť tá protilinka alebo skrinky aspoň dve a este tento týždeň mi príde vstavaná skriňa na vstavanú rúru čo poviete.

jonki
5. júl 2022

@patuska00 a kde mas drez/miesto na drez?

patuska00
autor
5. júl 2022

@jonki ešte nemám pôjdeme kúpiť a treba nám ešte vyrezať na drez a na platňu

jonki
5. júl 2022

@patuska00 no to vidim ze nemate….ale kde ho planujes?
Podla skriniek mi nikam nesedi a tsm kde mas vývody zo steny mi to pride strasne uzke

patuska00
autor
5. júl 2022

@jonki na ľavej strane druhá skrinka nechcem veľký drez lebo mne sa nepáči a platňu na pravej kde bude digestor a tám Čo je voľná skriňa tá tam bude umývačka

jonki
5. júl 2022

@patuska00 aha ok 👍 linka velkostne podla mna aj staci, i ked ja mam teraz o dost viac. V byte som msla ovela menej a poradila som si. No z toho drezu by mna porazilo, plechy atd( ale to je moja preferencia)
Neviem co je dalej pod tym oknom, ze co tam bude, no z tejto fotky je to tak divne ukoncene. Mozno by som potiahla az na koniec okna ak nemas ine plany s tym priestorom. No uz mas kupenu pravovnu dosku…

patuska00
autor
5. júl 2022

@jonki No aj ja stále myslím že je to nedobre to nič že mám kúpenú pracovnú dosku dá sa kúpiť ale také skrinky nie sú po kusy a ani protilinka je iba ostrovček ale ten tiež mi treba lebone sa zdá že je malá a velky priestor a nevyzerá dobre až tak. Áno vyzerá tak divne lebo ešte treba nastaviť tie nohy.

patuska00
autor
5. júl 2022

Potrebujem pomoc na tie skrinku také istéj farby na internete hľadám ale nič

martinkatinka
5. júl 2022

Mne to pride zle namontovane 🤷 vrchne skrinky by mali byt rocnako dlhe ako spodne, akoby si ten roh mala zle.

patuska00
autor
5. júl 2022

@martinkatinka Nie horné sú také skrinky dosť veľké vtedy manžel sa ponáhlal hovorím že niemane dobre nastavene tie nohy a aj horné skrinky nám treba nastaviť niema čas lebo chody do práce a myslíš ten roh spodný to sa prisuva na tie skrinku a treba e tie nohy sa dajú nastaviť a pracovnú dosku sa vyrovnáva

jonki
5. júl 2022

@martinkatinka podla mna to este nema zmontované. Ten roh je tak zle ze to nemoze byt final.

patuska00
autor
5. júl 2022
patuska00
autor
5. júl 2022

@patuska00 myslite ten

jonki
5. júl 2022

@patuska00 celý ten roh vertikálny aj zvislý spoj

patuska00
autor
5. júl 2022

@jonki na pravej strane pracovná doska je nastavená je vyššia a na ľavej nie je nastavená je nižšia a preto tam je taká medzera a ešte sa bude posúvať a bude rovná prsta to tak vyzerá nieje dokončená za to sa opýtam vás či je dosť veľká lebo mne sa zdá že je mala

marca12
5. júl 2022

@patuska00 Velkost je akurat. Ja mam asi o 69cm vacsiu ako tak pozeram na tvoje skrinky,ale na tej dlhsej strane. A tiez sa mi zda mala 🙂 ale je akurat. Na varenie si aj tak pripravujem na doske medzi drezom a sporakom a ked peciem,to robim na tej volnej ploche,ktoru mas ty vpravo pri okne. Ja mam linku aj pod oknom a tam rada robim vsetko,to by sa aj u teba hodila. Mam tam bylinky a kadeco

patuska00
autor
5. júl 2022

@marca12 no však práve ešte chcem tam aspoň ešte jednu skrinku dokúpiť takú väčšiu aby som mala pod oknom a na ľavej ešte budem mať vstavanú skriňu na rúru a tam bude tiež voľné hore tak chcem tam poličky na koreniny alebo niečo take

martinkatinka
5. júl 2022

@jonki ja mam pocit, ze by som to napravo posunula viac k oknu a to nalavo zarovnala s vrchnymi skrinkami ... Inak mi to nedava zmysel 🤷

martinkatinka
5. júl 2022

@patuska00 to mas sektor, ci na mieru?

patuska00
autor
5. júl 2022

@martinkatinka uvidíme že ako keď dáme vyrezať tá platňu a na drez

patuska00
autor
5. júl 2022
martinkatinka
5. júl 2022

@patuska00 no ja neviem,mne to pride krivo ulozene, ak chapes co myslim. Zalezi ako to vyzera a pokracuje pri okne a na druhej strane.... Ale nerezala by som, pokial to nemas dobre rozvrhnute.....

jonki
5. júl 2022

@patuska00 ti vieš rezat na mieste. Ak nemas iny plan pod oknom iste by dom ju potiahla. Len kupis novu pracovnu dosku? Ci urobis spoj?
Prosim preco nemas tie dosky v rovine? Odskoky sa robia-no nie takto, par cm. Zdvíha sa mapr drez pre vysoke osoby.

patuska00
autor
5. júl 2022

@martinkatinka uvidíme a ako dokončí všetko nastaví uvidíme ako bude vyzerať.potom už niečo vymislime

patuska00
autor
5. júl 2022

@jonki áno viem kde chcem výrezat a pod oknom určite si dokúpim skrinku ale je chýba že sa nedá kúpiť na kusy kúpim si aj pracovnú dosku takú istú farbu čiernu a kúpim aj listu na dosku. A tie dosky nemám rovné lebo niemane nastavené tie čierne nožičky jedna je vyššia a druhá je nižší tak preto vyzerá tak

jonki
5. júl 2022

@patuska00 no cize to vyrovnáte a pripojíte listou. Cize ako pisem vyssie - nie je to este final. Pozom super👍

jonki
6. júl 2022

@patuska00 este mi napadlo. Drez chces s odkvapkavacom? Ak ano na kt stranu? Lebo ak nad umyvackou (ja to tak mam-tak pozor pri vybere drezu-nie vsetky sa daju montovat nad umyvacku) a potom ti neostane ziadne miesto na zlozenie hrnca zo sporáka a na pracu. No a ak na opacnu stranu-mne to pride strasne divne na kraji. To ti az veci budu padat na zem ak ho preplnis.

eva1990
6. júl 2022

@patuska00 a rura bude kde?

patuska00
autor
6. júl 2022

@jonki drez budem mať na ľavej strane asi bude na kraji lebo tam budem mať stavanu skriňu uvidíme keď dám vyrezať na platňu ako bude vyzerat

patuska00
autor
6. júl 2022

@eva1990 rúru budem mať na vstavanú skriňu ešte mi ju nedoniesli