Ako vnímate animátorov v hoteloch?

Pekný deň prajem milé mamičky. Poďme na tému hotelových animácii - AKÚ VÁHU MÁ PRI VÝBERE HOTELA PROGRAM PRE VAŠE DETI?
Aký animátori majú najväčší úspech u Vašich detí?

Ja mám ešte malú dcérku, tak to neviem posúdiť, ale osobne ich vidím ako ich letných priateľov, ktorí im vymýšľajú kopec zábavy, zatiaľ čo si ich rodičia môžu dopriať trošku oddýchnuť 🙂

pribinak
8. feb 2016

Super, aj Ja si chcem trosku oddychnut, nemam po ruke starch rodicov a tak sme s krpcom cely rok s muzom v jednom kole, ci sme zdravi, alebo chori
Deti potrebuju deti a partakov na hranie a vychadzanie

cicimotinka
8. feb 2016

my sme boli v hoteli, kde také dačo fungovalo... bolo to aj fajn, ale aj nie... záležalo od animátorov... boli takí, čo sa venovali a boli aj takí, čo len sedeli a kukali na decká, nech si robia, čo chcú... a teda veľakrát to zlyhalo aj na rodičoch, lebo sa vyslovene zbavili detí a poslali ich na takú akciu, kde to potom animátori nemali šancu zvládnuť a teda na akcii sa rodičia takpovediac vyžadovali... ale ako celkovo to hodnotím skôr pozitívne ako skúsenosť...

evittam
8. feb 2016

@patricia_trinityhotels Presne ako píše @pribinak. Maximálny súhlas. 😉 S animátormi na rôznych podujatiach mám len tie najlepšie skúsenosti a vždy som bola maximálne spokojná. Som taktiež v "jednom kole" s deťmi, nakoľko partner pracuje v zahraničí a starých rodičov už tiež nemáme-len svokru a tá pomôže len raz za čas. 😉 Takže si tiež rada oddýchnem.

ikika
8. feb 2016

Ja sa tiez zapletiem do debaty... osobne velmi vitam animacne programy v hoteloch... pre deti je to vyborne, predsalen ide o nieco nevsedne, co nemaju bezne doma... na dovolenke ci predlzenom vikende sa zabavia, maju z toho zazitok. 😵
Samozrejme, animacie musia byt pripravene s citom pre vekove a osobnostne zlozenie skupiny deti, ktore sa nazbieraju... a aj casovo maju byt jednotlive animacne programy prisposobene detom - tu by som vytkla napr. cas konania minidiskoteky o 20 ci dokonca o 21 hod. (myslim tak vseobecne, nie konkretny hotel), co je pre male deti priserne neskoro. Celkovo vsak animacie v hoteloch velmi chvalim. 🙂

linuus77
8. feb 2016

My sme zazili animatorov zatial len na dovolenke na krete, dcerka mala jeden rocik, takze sme to nejak neriesili, ale pre vacsie deti je to urcite pozitívne spestrenie a pre rodicov chvilka ne oddych🙂

bubloska135
8. feb 2016

odkedy mam dieta beriem animatorov ako pozitivum 🙂 treba sa vyblaznit 🙂 ked chodime do aquaparku a je tam animator vzdy je ten den krajsii, veselsi 🙂

dadka_bb
8. feb 2016

Eejha tak ten prvy animator by mohol vyplnit aj moj volny cas 🙂 (este ze moj lubezny muz nechodi na konika!!!!) Noo! Tak moja malicka je tiez este vo veku kedy place na kazdeho kto nevyzera ako maminka. T.j. ze na kazdeho 😀 takze ziadny shrek by ju asi nezabavil, skor by nam odstartoval nocne desy hah.nuz takze ja si predstavujem animatorov ludskych,s ludskymi hlavami, co vedia napodobnit vsetky zvieratka (aj tucniaka, hrocha, slona, ryby ,tie v ktorych ja mam medzery) 🙂 a budu mili,trpezlivi,srandovni, a na ziadnu detsku poziadavku nepovedia nie 🙂

lulusha
8. feb 2016

Animátor by mal byť veselý, ale zodpovedný a nie pojašený. Mal by mať kopec dobrých nápadov, byť kreatívny a dobrý v multi-taskingu (pri toľkých deťoch) 😝

brona393
8. feb 2016

Vyberame hotely hlavne s animáciami pretože dovolenku chcu aj rodičia a takto maju aspoň kusok pre seba ak decka zabavia animatori

anka2103
8. feb 2016

Jeeej v prvom rade som rada, ze aj zastupenie takychto hotelov sa dostalo aj na mk a na taketo som pocula len fajn ohlasy len siet takychto hotelov tu na svk nieje lacna zalezitost a to clovek pojde radsej niekde k moru, no snad aj mojej rodinke sa niekedy podari dostat do vasich zariadeni aby sa zabavili 😉.

maryon1
8. feb 2016

No keď sa pozerám na Vaše fotky,
tak ten prvý animátor by určite očaril moju staršiu dcérku,
a tú mladšiu tie rozprávkové postavičky na poslednej fotke - miluje myšku Minney 🙂

Staršia dcéra by určite uvítala také animácie, ako diskotéky, karaoke, kde by sa vybláznila, vytancovala....

myslím, že je dôležité, aby boli animátori a aktivity prispôsobené vekom detičiek - lebo 11ročné dievča určite nebude baviť to isté, ako dvojročného mrňúsa 🙂

katka1981
8. feb 2016

Toto je konecne reklama a PR clanky, kt. sa mi pacia 😀 Ja som este dobrych slovenskych animatorov nezazila a teraz ked mame dieta, je to super vec, ked zabavia dieta. K dobremu hotelu a skvelej dovolenke to patri. Mate to pekne premakane, nech sa vam dari.

klaudusik7
8. feb 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

myslim si ze animatory su super 🙂

minulin
8. feb 2016

Myslim, ze je to potrebne a v poslednych rokoch vyhladavane 🙂

nherry
8. feb 2016

Su super. Zazila som tie decka na fotke minile leto a musi to byt super ale pre starsie deti. Nase mali vtedy 1 a 3 r a nedalo sa velmi zapajat napr pri hladani poladu atd. Robili sme s nimi nejake vyrabacky. Ale kamosi co mali starsie deti si to uzili 🙂

melipa
8. feb 2016

Zazila som tychto animatorov u vas v lete. Boli fajn, velmi mili...ale naj boli v r.2013, vtedy sa kocky hravali aj s uplne malickymi detickami v malom bazeniku, len tak, s kyblikom a lopatkou, co odvtedy uz nebolo. Velmi je citit aka dobra partia su a ako su spokojni a to sa velmi prenasa aj do vsetkych aktivit. Tak dufam ze tento rok sa vam vyber zadari a prekona vsetky roky doteraz. 🙂

brcka252
8. feb 2016
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

@minulin suhlasim s tebou, su veru vyhladavani teraz 🙂

fxcvikotova
8. feb 2016

spestrenie spríjemnenie hlavne pre detičky,ale musí to fakt animátorov baviť...lebo už sme zažili aj takých nemastných,neslaných...

patricia_trinityhotels
autor
8. feb 2016

@melipa ďakujeme za podnetnú spätnú väzbu. Každý rok nám samozrejme pribúdajú do tímu noví členovia a práve tento rok sme opäť posilnili animátorskú zostavu, ktorá už pilne pracuje na nových programoch na leto. Vašu reakciu určite posuniem k požiadavkám pre zlepšenie 🙂

lauricka
8. feb 2016

V podstate sme este nevyuzili. Boli sme raz na takej dovolenke a to boli este prilis mali. Teraz by si animatorov urcite uzili velmi radi. Tak mozno budeme mat stastie v sutazi a konecne aj naozaj budeme moct vyskusat 🙂

horana
8. feb 2016

Vacsinou sme zazili infantilnych rozjuchanych, prilis pozitivistickych juchacov, casto bud prilis pomalovanych alebo v trapnych maskach, co trochu nasilne zapajaju deti, alebo sa akoby o ne nezaujimaju a su tak ponoreni do toho svojho . Ale nasli sa aj vynimky a to bolo fajn spestrenie.
Dobre je ked animator nevyplna priamo cas, ale podnecuje k jeho vyplnaniu. Menej je viac.
Co mame dobre skusenosti tak bolo na kupaliskach, v Poprade v aquaparku, ale taki externi co ucili deti tancovat, potom napr. v Mederi dievacta co v detskom bazene vymyslali sutaze. V Senci v aquap. alebo Ikea detsky kutik opakovane naopak sklamanie.

irenaliza
8. feb 2016

my sme animátorov vlastne zažili dva krát vo Vašich hoteloch a práve tých čo máte na fotkách, v lete v hoteli SITNO a musím povedať, že fajn, my máme 4 dcérky- tak tie väčšie 10,7 s mini aj tancovali v bazénoch, ale aj 4-ročná aj najmladšia hlavne poobede a večer stále pripravilli nejakú zábavku- navliekali sme koráliky, čítali v indiánskom stane. A animátori boli priateľskí, stále aj cez deň priši porozprávali sa a aj keď sa menšie najprv báli, dokázali s nimi nadviazať kontakt, zobrať ich do hry, na tancovanie, zahrali si tam divadlo- jedna dcérka dostala úlohu hviezdy TRINITY tak bola celá bez seba,super a aj v predtým v zime v Novom Smokovci super baby animátorky, stále niečo pripravili a boli s de´tmi,, aj keď som s nimi musela byť aj ja hlavne s dvoma mladšími, ale keď si išli pospať, ale nakrmiť, tak staršie super, animátorky ich zabavili, boli usmievavé, milé, dcérky boli nadšené a stále spomínajú a dobiedzajú, kedy opäť pôjdeme.pekný večer.

kajka6
8. feb 2016

My sme animátorov využili v Atrium a aj teraz na jarné prázdniny ideme do Atrium , turčite ich znova využijeme 😵 😵 😵 už sa tešíme 🙂

labus
8. feb 2016

My už máme deti staršie ale animátorov odporúčam hlavne menšie deti si užiju kopec zábavy

kinga181
8. feb 2016

Animátory sú záchrancovia nás rodičov 🙂 ,vždy vyčarujú úsmev na tvárach detí. A tak si môžu rodičia na čas oddýchnuť.

patricia_trinityhotels
autor
8. feb 2016

mne sa veľmi páčilo video, ktoré natočili animátori toto leto v hoteli Senec aj s našimi hosťami na hit Je nam teplooo 😵 😵

https://www.facebook.com/hotelsenec/videos/9375...

bonaqa2013
8. feb 2016

my sme animátorov mali v Aqua v Turč. Tepliciach. Podľa mňa boli dobrí, snažili sa, a našim deťom sa to tiež páčilo.

dankaa78
8. feb 2016

Úprimne vnímam kvalitných animátorov za určitú formu reklamy.Ako som už spomínala,nemáme skúsenosti so službami vo vašej sieti Trinity hotels ale musím povedať,že animátor je akýmsi dôverným partnerom-druhým rodičom🙂 A najväčší kritici sú deti.

martinkaha
8. feb 2016

Uprednostníme vždy hotely, či aquaparky, kde pôsobia animátori. Deti sa zabavia, zacvičia si s nimi, zatancujú a my s manželom, aj keď si nestihneme, náhodou, v kľude zaplávať, tak sa aspoň, konečne, porozprávame - ako za slobodna. 😀

kikina84
8. feb 2016

@patricia_trinityhotels ja mam rada animačné programy pre decká..každopádne nie každé dieťa príde animátorom na chuť..Napr.posledne sme mali oslavu v detskom kutiku kde boli preliezky,šmyklavky a podobné veci,,čiže 5 ročné deti nejak moc animátori nebavili,lebo sa chceli blbnuť na preliezkach..Na hoteloch sme animátorov mali tiez,,mi sme boli na hoteli s aquaparkom,cize tam cez den animatori sice robili program,ale tobogane proste neporazili..Jedine kedy dceru animatori zaujali bolo večer, ked robili detsku diskoteku,tak vyčerpane decka po celom dni,kedy im už bolo všetko jedno,tak si s animatormi zatancovali..Ono je to všetko o povahe dieťaťa..su deti ktore skor vedia sediet pri tych animačných veciach..ine sa chcu blbnut inde a podla vlastnej vole..Kazdopadne zle skusenosti s nimi nemam..urcite som vždy za, aby na hoteloch boli,lebo dokazu vyplniť ten čas, kedy sa dieťa už nudí vecmi naokolo.. 🙂