SÚŤAŽ o balíček prírodnej kozmetiky 4 Elements Day Spa

patricia_trinityhotels
Moderátor
10. jún 2020

V našich hoteloch vzniklo vďaka výnimočným ľuďom množstvo naozaj jedinečných projektov. Jeden z nich je aj koncept masáží a kozmetiky vlastnej značky 4 ELEMENTS DAY SPA. Nechceli sme „len“ ponúkať hosťom masáže. A už vôbec nie v obyčajnej neútulnej miestnosti pripomínajúcu ambulanciu.
Masáž je v našich hoteloch cestou rituálu, relaxu, pohody, sprevádzaná priestorom, vôňami, hudbou a v poslednom rade uvoľňujúcim a liečivým dotykom. Preto kvalitná prírodná kozmetika jednoducho musela byť.

A keďže nie vždy sa človek dostane do hotelov a niekedy ani na tu masáž, tak sme sa rozhodli venovať vám kúsok starostlivosť aspoň takto na diaľku vo forme balíčka prírodnej kozmetiky našej výnimočnej značky 4 ELEMENTS. Balíček obsahuje:
1. Luxury telové mlieko Omamný sen
2. Luxury natur balzam Omamný sen
3. 4Elements Sprchový gél Mäta
4. 4Elements natur balzam Harmanček
5. Sypaný čaj 4 Elements Omamný sen
...................................................................
Balík v hodnote 49,50€

AKO SÚŤAŽIŤ: jednoducho nám napíšte komentár, tu v tomto fóre... a čo nám máte napísať? Asi, prečo práve Vy chcete vyhrať :D. Súťaže vždy losujem, takže naozaj sa nemusíte báť, že váš súťažný komentár nebude dosť „cool“. Jednoducho chceme niekomu spraviť radosť a tak nám napíšte, aby sme vás mohli zaradiť do losovania.

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 14.06.2020 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v utorok 16.06.2020.

kajkajanka
10. jún 2020

Vyhrať by som chcela preto,lebo mám rada súťaže a často zapájame celá rodina. Niekto má však šťastie v hre,niekto v láske,tak my musíme mať tej lásky dosť. 😂 A okrem iného by som si rada dopriala niečo luxusné a pekne,možno mi práve táto kozmetika splní môj sen.🍀

mogaa
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels ja by som chcela vyhrať jednoducho preto že každá výhra poteší, ale mať možnosť vyskúšať naozaj kvalitnú prírodnú kozmetiku sa nenaskytne každý deň😉masáž milujem, len momentálne na ňu nie je ani čas ani financie....pri kúpe prírodnej kozmetiky som skúšala len prírodné krémy a asi som skúšala nesprávne značky lebo naozaj mi sadol len jeden😉

bambina1009
10. jún 2020

Ja si prosim vyhrať 😊 Zaslúžim si trosku sa rozmaznat popri náročnej starostlivosti o moju dcérku ❤

lovemilkshake
10. jún 2020

Prečo práve ja? Pretože som este v živote nikdy nič nevyhrala 😪😪😪😪... Vlastne klamem na stiracom žrebe občas 1€ - 2€🤦‍♀️🤦‍♀️😁😁😁

larsen
10. jún 2020

Lebo v súťažiach nemám šťastie 🙂 a tak ho skúsim teraz. Silno si držím palce 😀

znava
10. jún 2020

Mna by výhra velmi potešila, lebo pri starostlivosti o 3 deti, na seba zabudam, tak by som sa trosku rozmaznala. Ďakujem aj za príležitosť. ❤️

moniska84
10. jún 2020

Chcela by som vyhrať 😁

srsnova
10. jún 2020

Vyhrat by som chcela preto, ze milujem prirodne produkty a kupujem len kozmetiku s prirodnym zlozenim. Setrne k pokozke aj k zivotnemu prostrediu.

nerienpagan
10. jún 2020

Skúsim šťastie a uvidím. Výhra by veľmi potešila 🙂

bibuska1112
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels Ahoj 🙂 Ja by som chcela vyhrať napríklad preto lebo som ešte nič nevyhrala 😄🙈

demartka
10. jún 2020

Ja sa prvýkrát pridávam...nikdy som v hoteli nebola a asi ani nepôjdem,neznášam masáže-nemám rada,keď sa ma dotýka cudzia osoba a plus moja pokožka nemá rada hocijakú kozmetiku..takže toto je asi moja jediná možnosť,ako zmeniť predošlé tri body😂

lili763
10. jún 2020

Balíček sa mi velmi paci, ja aj moj syncek by sme urcite vyuzili 😀🍀🍀 takuto luxusnu kozmetiku sme este nemali 🤔

x015ad
10. jún 2020

preto, lebo som ešte nikdy nič nevyhrala

dtji
10. jún 2020

Nikdy som sa nezapojili do súťaže tu na MK. Rada by som vyhrala❤️

bubatelka
10. jún 2020

Taká výhra by veru potešila. Treba raz za čas rozmaznať aj samú seba dobrými vecami 😉

venija
10. jún 2020

Radi by sme vyskúšali niečo nové 😉

sanes30
10. jún 2020

Nemoznám túto kozmetiku tak by som sa veľmi potešila 🍀

jjuliaa
10. jún 2020

Už na pohľad vyzerajú lákavo 🙂 Chcem vyhrať, lebo rada vyhrávam 😄

martinka260
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels Veľmi rada by som vyhrala a použila Vašu kozmetiku, rada skúšam niečo nové a hlavné je, že je to super prírodné. Ďakujem veľmi vopred

anniera
10. jún 2020

Hovorí sa, že keď sa šťastie unaví, sadne aj na vola. Tak to chcem otestovať v praxi 😂

hen89
10. jún 2020

Vyhra by velmi potesila, taketo produkty si zatial velmi nekupujem, za peniazky radsej kupim nieco drobcovi a potesim ho akokeby som mala potesit seba 🙄

bebe30
10. jún 2020

Prečo by som chcela vyhrať?♥️pretože po skúsenosti so zázračným upokojujúcim balzamom s nechtíkom by som chcela skúsiť aj iné Vaše zázraky🥰🙏♥️....

jachin
10. jún 2020

Lebo skúšam novú kozmetiku, tak možno práve táto by mi sadla...

1kriosa1
10. jún 2020

Ja, ja, ja chcem vyhrať 😆 asi preto, že som posledných asi 20 rokov nič nevyhrala, naposledy na školskom karnevale - cenu útechy fixky , nebola som zrovna najkrajšia maska😆 😂
Keď nevyhrám, nevadí , nech sa poteší niekto iný😊 verím , že budúcej majiteľke, kozmetika spraví veľkú radosť 😊 aspoň to tu využijem na napísanie odkazu - je super, že tu na Koníku takto robíte radosť a šírite dobrú atmosféru 😊❤️ ja som sa k Trinity dostala práve +/-takto pred rokom vďaka Koníku a na základe toho,čo som sa tu dočítala sme aj u vás boli. V zime a teraz, opäť sledujem vaše príspevky. Aj vďaka nim sa čím ďalej teším, že v máji sme si u vás opäť zakúpili pobyt a o mesiac sa vidíme 🤗❤️

jankaajanko
10. jún 2020

Ahoj ja by som rada vyhrala aspon raz vselikde sa zapajam a nic mozno raz motyka vystreli a ja vyhram a takato vyhra pre telo by ma fakt potesila dakujem 😘😘🤩🤩😭♥️♥️

kikanunka
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels zboznujem vonu Omamny sen.. mala som tu moznost vyskusat ju u vas .. a je naozaj TOP.. vyhra by ma urcite potesila 🙂

erika630
10. jún 2020

@patricia_trinityhotels rada by som vyhrala a vyhru by som darovala mojej maminke 🙂 aby som ju potesila. pekny den

nitkatrinityhotels
Moderátor
10. jún 2020

@1kriosa1 Ahooooooooooj 🙂 Tvoj príbeh s výhrou fixiek je skvelý 🙂. Inak ako lovím v pamäti ani ja nemám moc šťastie na výhry :D Raz som vyhrala kilo zemiakov :D... Prajem veľa šťastia v súťaži 🙂. Je skvelé, že prostedníctvom modrykonik.sk spoznávaš svet Trinityhotles. Budeme sa Tešiť na Tvojuuuu náááávštevu s rodinkou 🙂 Pekný dnik prajem

cukricek12
10. jún 2020

Produkty son zatial neodskusala a rads by som si spravila wellness aj doma🙂