Súťaž o poukaz na masáž do 4 ELEMENTS DAY SPA

Je piatok a podľa mňa ideálny čas pomyslieť na chvíľu oddychu - ten si môžete dopriať napríklad formou masáže. A keďže tu máme Dni s Trinity, venujeme do súťaže aj poukaz do našich novootvorených 4 ELEMENTS DAY SPA.

O ČO SÚŤAŽIME?
Poukaz v hodnote 30 € na procedúry vo 4 ELEMENTS DAY SPA podľa vlastného výberu (s využitím v ktoromkoľvek z našich hotelov - Senec, Sitno alebo Atrium).

AKO SÚŤAŽIŤ?
Stačí nám poslať odpoveď na otázku - V ktorom z našich 4 Elements Day Spa by ste výhru využili?

Svoje odpovede posielajte ako príspevky v diskusii pod touto diskusiou do 26.2.2017 do 24:00. Výhercu budeme kontaktovať internou poštou.

Viac o 4 ELEMENTS DAY SPA - Naše Spa terapie sú inšpirované štyrmi prírodnými živlami vodou, zemou, vzduchom a ohňom.
Vydajte sa na cestu prírodou, ktorej vône, chute a liečivé účinky sú ukryté v našej špeciálnej organickej rade produktov 4 ELEMENTS.

Exotickú vôňu plodov, kvetov a ich účinky nájdete v rade tradičných thajských produktov. Lahodný pocit luxusu Vám dopraje koncept francúzskych tvorcov – Sothys Paris, ktorý v sebe zahŕňa celotelové i tvárové rituály a ošetrenia.

tin007
24. feb 2017

Vybrala by som si hotel a 4 ELEMENTS DAY SPA v Senci.

luchajda
24. feb 2017

Poukaz na 4 Elements Day Spa by som venovala mamine, aby som jej aspoň trošku poďakovala za každodennú starostlivosť o moju dcérku 🙂 Určite by to bol hotel Sitno 🙂

bajciatko
24. feb 2017

Ďakujem za možnosť výberu, pre mňa by to bolo Sitno. 👍

smisha
24. feb 2017

Sla by som do 4 elements v senci

curcuma
24. feb 2017

Vzhľadom na vzdialenosť by to bol Senec, ale najradšej by som išla zrelaxovat k Vám do Tatier 🙂

andreablahova
24. feb 2017

Zvolila by som si najbližšie- Senec...😘

patricia_trinityhotels
autor
24. feb 2017

U nás sú masáže spojené s rituálom od úvodu pri výbere sprievodnej hudby, masážneho oleja až po šálku z našich bylinných čajov po masáži

akincul
24. feb 2017

Stačí nám poslať odpoveď na otázku - V ktorom z našich 4 Elements Day Spa by ste výhru využili?
V Senci ❤

auxtacka
24. feb 2017

ja by som slide Vyhni 💃

viera84
24. feb 2017

Vyhru by som vyuzila v Senci 🍀😊

ask
24. feb 2017

Sitnooooo - mame ho najblizsie a uz dlhsie sa chystam ho navstivit🙂

kvetinka888
24. feb 2017

Hotel Sitno 😊

betulienka79
24. feb 2017

určite by to bol Atrium v Tatrách

sluchatka
24. feb 2017

Isla by som do Senca- tam to mam najblizsie 🙂

erikovamonika
24. feb 2017

vyhru by som vyuzila v hoteli Atrium a bol by to fantasticky darcek, ako pekvapenie pre manzela ❤

22maja22
24. feb 2017

Vyhru by som darovala mamke este nikdy nebola na ziadnej masazi..a nam najblizsie je asi Hotel Atrium .Pekny den🙂

laura156
24. feb 2017

@patricia_trinityhotels urcite hotel Atrium❤

luciana789
24. feb 2017

Najblizsie a to do Senca...

permanentka
24. feb 2017

Vyuzila by som v Senci 🙂 a kedze som unavena a vycerpana z nasej 5 mesacnej dcerky, tak by som to vyuzila naplno, najma moj chrbat 🙂

kvetulienka253
24. feb 2017

Išla by som do Senca. A pre dobrú masáž aj na kraj sveta👍

granulka
24. feb 2017

Senec ❤ v pripade vyhry by som poukaz darovala mojmu ockovi,ktory by pre nas - deti a jeho vnucata - urobil pre nas vsetko,iked posledny mesiac nemoze dvihnut ruku kvoli bolesti, no aj napriek bolesti sa blazni s detmi naplno.urcite by sa masazi velmi potesil 🙂

nerko
24. feb 2017

Senec. Dakujem 😊

mimanr
24. feb 2017

Vybrali by sme si hotel Sitno vo Vyhniach 🙂

tinuska1484
24. feb 2017

Sitno

lulusko
24. feb 2017

V pripade vyhry by som isla do senca koli dobrej masazi 😉 urcite by ma to potesilo nakolko som na materskej a vela casu neostava.

1989lenka
24. feb 2017

V prípade výhry by som rada išla relaxovať spolu s manželom do Senca.

seli756
24. feb 2017

Ja by som vyuzila vyhru v hoteli atrium, lebo to mam najblizsie☺

jankastubka
24. feb 2017

Vybrala by som si hotel Sitno, nakolo ho mame najblizsie.

gabrielavalova
24. feb 2017

Vyuzila by som ho pravdepodobne v Senci 😊

lenulikus
24. feb 2017

Zvolila by som Tatry - Smokovec, nakoľko je nám to vzdialenosťou najbližšie a aj z toho dôvodu že po celodennej turistike niečo také príde vhod 🙂