***SÚŤAŽ O MINIKONCERT KAMARÁTOV Z TRINITY***

nitkatrinityhotels
Moderátor
21. feb 2019

V Trinity Hotels zábavný program pre deti naozaj vyšpičkovali do každého detailu. Maskoti boli len základ. Každá dvojica má svoj príbeh a vlastné pesníčky špecifické pre daný hotel a lokalitu. Všetko je zábavné, rytmické a náučné.
Áno, hovoríme o našich maskotoch,Kamarátoch z Trinity, ktorých môžete vidieť na pódiu naraz ako hudobno-tanečnú skupinu.

Práve ony sú tí, ktorí zožali veľmi veľký úspech najmä medzi detmi, ktoré navštevujú naše hotely.
Obľúbili si ich však aj deti, ktoré ich videli len na našich koncertoch, pretože naši kamaráti sú jedineční, priateľskí a hlavne zábavní! 😊
Tanečnú skupinu Kamarátov z Trinity moderuje a vedie Nitka, s ktorou môžete až do nedele komunikovať, tak trošku spovedať a vyzvedať detaily zo zákulisia tejto výnimočnej skupiny.

Neodmysliteľnou súčasťou teamu Kamarátov je Čľupko, Vlnka, Kopko, Svetluška, Skalko a Ozvenka. Dnes máme za sebou koncert v Tatrách a Nitka sa rozhodla vyhlásiť novú súťaž. SÚŤAŽ o mini koncert Kamarátov z Trinity. Môžete ho mať na oslave narodenín, pozvať ich do škôlky či školy. Proste prídeme za vami.

AKO SÚŤAŽIŤ?
Pod príspevok napíš mená Kamarátov z Trinity, ktorí tancujú v závere nášho videa:

https://www.youtube.com/watch?v=spz-AHQCSpc

🙂

Vaše odpovede zasielajte do polnoci nedele 24.2. a my následne vylosujeme jedného z vás, ktorý získa Minikoncert našich Kamarátov ;)

POMÔCKA:
Sleduj facebookovú stránku Kamarátov ;)
https://www.facebook.com/trinitykamarati/

Tešíme sa na vaše odpovede ❤

sperka
21. feb 2019

@nitkatrinityhotels Horský vodca Skalko s kamoškou Ozvenkou. 👍

nellita
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka

oira
21. feb 2019

Skalko a Ozvenkaaaa 😊

katulienka85
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka

livinka1111
21. feb 2019

Na záver videa tancujú Skalko a Ozvenka. Veľmi by som koncert dopriala nášmu synčekovi, ktorý mal v pondelok meninky, ale skolila ho choroba, takže oslava, na ktorú sa veľmi tešil nebola. Tak by to spolu so spolužiakmi oslávil v škole s kamošami z Trinity. určite by to bol pre neho krásny darček, na ktorý sa nezabúda 🙂

irenaliza
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka

petawoman
21. feb 2019

Skalko s Ozvenkou

onmaria
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka..a ak by sa podarilo vyhrať mne,tak by som tento minikoncert dopriala deťom u nás v škôlke..bývame na dedine a žiaľ,zástupkyňa pre škôlku nie je schopná pre tie decká niečo zorganizovať,so všetkým má problém..proste nezáujem..možno to vyznie hlúpo,ale normálne by som ju chcela vytočiť tým,že obyčajná mama (ja) som dokázala doslova "dopratat" do obyčajnej dedinskej škôlky takýchto animátorov..a nezištne som dopriala tým deťom radosť a zážitok..
Chodí tam moja dcéra,predskolacka a naozaj za ten čas,čo tam chodí,sa tam nič nepohlo,žiaľ..

vall1319
21. feb 2019

😍 Skalko a Ozvenka 😍

nocky
21. feb 2019

Je tam Skalko a Ozvenka

cakampoklad
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka 🙂

adrianahavrilova
21. feb 2019

@nitkatrinityhotels Skalko a Ozvenka

macik45
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka

jmjm4
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka 🙂

lucy125
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka

zadda1
21. feb 2019

@onmaria prajem Vam to!!!!

onmaria
21. feb 2019

@zadda1 ďakujem pekne.fakt by som jej chcela,ako sa hovorí "vytriet kocúra" 😂 lebo ona je fakt typ,ktorý tam nepatrí a vlastne tam len prežíva a čaká na dôchodok.nezaujima ju nič.naviac tu boli s ňou dosť veľké problémy,lebo okradla škôlku..ale to sem nepatrí.prajem to kazdej jednej,ktorá sa zapojila do tohto fóra,fakt srdečne,lebo každá by rada potešila niekoho..veď je to pre deti predsa! Ale pokiaľ by sa to týkalo práve mňa,tak fakt by henta aspoň vedela,že všetko sa dá..keď sa chce.som nahnevaná,lebo u nej sú rodicia na úrovni iba tí,ktorí jej dajú doslova do vačku čosi..žiaľ.smutne,ale realita.
dakujem 😘

sabusik321
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka

jahodka30
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka

libip
21. feb 2019

@nitkatrinityhotels je to Salko a Ozvenka ☺

veronikazoja
21. feb 2019

Ozvenka a Skalko

monik1983
21. feb 2019

Skalko s Ozvenkou 🤗

babybazar1
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka

bubinovci
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka 💃🕺

livizi
21. feb 2019

@nitkatrinityhotels Skalko a Ozvenka

sisinka0604
21. feb 2019

Skalko a ozvenka

bibyke
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka

bibyke
21. feb 2019

@libip salko😊😉niekto je tu asi.hladny😁

ivanulka32
21. feb 2019

Skalko a ozvenka koncert by som dopriala deťom v našej škôlke dcéra je často chorá a keď sa už dostane do skoky nech ma zazitooook

adapada61
21. feb 2019

Skalko a Ozvenka. Koncert by som dopriala svojmu synovcovi do škôlky.Toto by bol super zážitok