KAMARÁTI Z TRINITY prehovorili – PÝTAJ SA - všetko, čo Ťa zaujíma!

patricia_trinityhotels
Moderátor
22. feb 2019

5 x Zaujíma Ťa 😎🐧

- Zaujíma Ťa: kto sú Kamaráti?
- Zaujíma Ťa: odkiaľ pochádzajú?
- Zaujíma Ťa: ako sa volajú?
- Zaujíma Ťa: prečo vznikli?
- Zaujíma Ťa: prečo nerozprávajú?
- Zaujíma Ťa: o čom sú ich pesničky a kde zoženieš ich CD / USB s pesničkami?

Tváre a ľudia, ktorí sú za projektom. Prečo vznikli maskoti v hoteloch, pesničky, koncerty, kto vymýšľa choreografie, kde ich môžete vidieť, zažiť, počuť.... Pýtajte sa veci zo zákulisia!

Sú tu mamičky čo našich Kamarátov už poznajú ale aj také, čo o nich počujú prvý krát. No nikdy tu nebol priestor ich tak trochu vyspovedať. 😇

Teším sa na diskusiu, lebo toto tu ešte nebolo 🙈 ....a samozrejme, že Kamaráti sa nenechajú zahanbiť a na konci tohtoročných "Dni s Trinity" určite vyžrebujú zopár z vás, ktorých odmenia vás za vaše zvedavé otázky 👍🙂

onmaria
22. feb 2019

Koľko rokov majú v skutočnosti Trinitaci?

onmaria
22. feb 2019

Koľko kg váži kostým jedného kamaráta?

onmaria
22. feb 2019

Kto vymýšľal ich kostymy?

onmaria
22. feb 2019

Čo vás inšpirovalo pri výbere ich mien?

onmaria
22. feb 2019

Resp.kto vymýšľal ich mená?

onmaria
22. feb 2019

Sú všetci kamaráti pravaci? 😂

dadka_bb
22. feb 2019

Mna vzdy zaujimali dve veci. Ci je v tych kostymoch teplo? A ako sa riesi wc. 🤭

slavuska237
22. feb 2019

Mňa zaujíma, či v tom kostýme dostatočne vidia a či ich tiež berie do predu ako tehuľky ked idú po schodoch dole 😊😍😂

nitkatrinityhotels
Moderátor
22. feb 2019

@onmaria ahoj, osem rokov budú mat kamaráti z Trinity ako maskoti ktorí sú v tejto podobe, ktorú poznáte ... predtým bol Čľupko a Kopko ktorý vyzerali trosku inak - na YouTube je video zo staršieho MDD v Senci a tam ich uvidis 😂 boli smiešny 😂😂😂😂 našťastie prešli inováciou hehe ...

nitkatrinityhotels
Moderátor
22. feb 2019

@onmaria waaaaau toto veru neviem presne koľko kg ale nohavice sú plyšové aj tričko no a hlava ? Tá je ťažšia ... napríklad ozvenkina hlava je ťažšia ako kopkova, vlasy robia svoje 🤣🤣🤣

onmaria
22. feb 2019

@nitkatrinityhotels skôr som myslela,že koľko roční ľudia sú v tých kostýmoch 😂
Ja takéto veci kvitujem,mňa by toto tiež strašne bavilo robiť.takze držím palce

nitkatrinityhotels
Moderátor
22. feb 2019

@onmaria Čľupko je pretože býva v Senci s sú tam jazera na ktorých sú vlny a tak vznikla vlnka, Kopko je z hotela Sitno a v Banskej Štiavnici ktorá je blízučko sú bane tak vzniklo že kope v bani no a doladenie Svetlusky bolo jednoduché pretože Kopko potrebuje svetlo keď kope poklady... Skalko je z hotela Atrium, ktorý sa nachádza vo Vysokých Tatrach a sú tam skaly a Ozvenka ??? Robi predsa Ozvenu keď sa Skalko stratí 🤗👍👍👍👍👍😅😅

onmaria
22. feb 2019

A ešte otázka..teraz mi napadlo,plánujete rozšíriť svoje rady?

nitkatrinityhotels
Moderátor
22. feb 2019

@onmaria my trinityteam ❤️

nitkatrinityhotels
Moderátor
22. feb 2019

@onmaria aj pravici aj ľaváci 🤣

krpatakristina
22. feb 2019

Pýtam sa,kto ich vôbec vymyslel?

helen111
22. feb 2019

Dnes som nad tym presne rozmyslala - to ze nasi trinity maskoti nehovoria to je z nejakeho dovodu? Koho to bol napad? Ja ich obdivujem, ja by som urcite nedokazala byt ticho resp neprerieknut sa 😀Dcera v skolke po prazdninach vysvetlovala, ze “najkrajsie na prazdninach bolo, ze bol taky chlapcek a dievcatko na hoteli. Oni nevedeli rozpravat a mali take velke hlavy” 😀❤️ Myslim ze ste to vymysleli super, tie postavicky maju tym take svoje caro

helen111
22. feb 2019

A ako zvladaju koncerty a leto - kvoli teplu?

helen111
22. feb 2019

Jaj a este: maju nejaky you tube kanal? Niekde kde su pokope vsetky pekne videoklipy a videjka z koncertov co si vieme pustit za sebou?

helen111
22. feb 2019

a este sa chcem opytat: piesne a texty vymysla pre pre pesnicky jedna a ta ista osoba? Alebo piesne jeden, texty druhy? Pripadne rozne piesene tvoria rozni umelci? Dakujem

curcuma
23. feb 2019

Premýšľam, premýšľam,
čo sa ja teda spýtam,
no možno to či bolo na maskotov nejaké špeciálne výberové konanie,
napríklad zvládnuť aj nejaké to pohybové cvičenie,
za odpoveď ďakujem,
a pohodový víkend k nej prajem 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@dadka_bb ahoooooj je v tom mooooooooc teplooooo - oblečenie z plyšu :O na wc chodia vždy pred vystúpením 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@slavuska237 ahoj no v kostýme vidia cez ústa 🙂 Nie moc jasno :D a áno samozrejme možme to brat aj ako prípravu na tehotenstvo 😂😂😂😂😅😅😅😅

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@krpatakristina team trinityhotels 🙂 marketingové oddelenie ;)

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@helen111 ahojky, jeeeej to má veľmi potešilo ;) áno detičky o nás stále rozprávajú , čo nás moc Tesl 🙂 vieš čo helen? Naši maskoti nerozprávajú schválne ... prečo ? Pretože na koncerte sa striedajú ľudia aj v hoteloch je viacčlenný animačných team - tým pádom by mal napr. Kopko vždy iný hlas 👌😱😱😱 raz by bol dievča a raz chlapec... to sme nechceli dopustiť aby kamaráti z Trinity bolo v detských očiach nie skutoční ❤️🥰

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@helen111 každý koncert je nastavený tak aby to tanečníci zvládli 🙃 t.j nik z nich netancuje v kuse. Na 3 pesničky tancujú všetci kamaráti z Trinity, potom sú pesničky kde tancuje iba Skalko a ozvenka, Kopko a svetluska atd atd ... a ostatní zatiaľ v zákulisí oddychujú 🙂 všetko premyslene 🔝👍😇

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@helen111 pracujeme na tom 🙂 na YouTube mame videjka z koncertov 😉

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@onmaria pohrával sa s myšlienkou že počas leta pribudne ešte jeden člen nášho Teamu, pravdepodobne šaško 🙂 dolaďujem veľa veci aby koncerty boli ešte trosku iné , viac interaktivnejsie a trosku náučné 🙂

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@helen111 texty piesni vymýšľa jedna osoba ...,ale pesničku HEJ S NAMI SA SMEJ vyskladali samotní klienti Trinityhotels . Minuly rok sme mali súťaž tu na modrom konikovi že napíšte nám pár rymov o tom čo ste zažili alebo čo by ste chceli zažiť v Trinityhotels ;) mamičky nám písali veľmi veľa rymlv a tak vznikla hymna hej, s nami sa smej 🥰🥰🥰

nitkatrinityhotels
Moderátor
23. feb 2019

@curcuma ahojky, jasne tak ako mame kastingy pre animatorov tak mame kastingy aj pre tanečníkov ... je veľmi dôležité spraviť tanečníkom školenie , vytvoriť si k ním vzťah a ony kumne . Je veľmi dôležité aby sme sa vedeli navzájom na seba spoľahnúť .,následne ich musím naučiť tance a choreografiu . Tancovanie v maskotovi je náročné , nemôžu padnúť, nesmie im padnúť hlava atd 😬😱😂 ich pohyby musis byt trosku iné, keď Vám zakyva maskot ruka musí byt spriamena a prsty roztiahnuté , maskot musí byt neustále v pohybe kývať, skákať radovať sa ;) 💜