Vyhrajte extra silný zázvorový čaj!

marton_popradske
2. feb 2017

Aj u vás cez noc tak nasnežilo ako v Poprade? Celé mesto je pod perinou. A čo vy? Ako sa zahrievate v týchto chladných dňoch? Viete o tom, že zázvor je všeliek, ktorý zahreje? Vďaka svojmu obsahu vitamínov a iných dôležitých živín je zázvor ideálny pomocník pri chrípke, nádche, angíne a horúčkach. Má pôvod v Ázii. Pripravili sme pre vás jemne sekaný a extra silný zázvor s kvapkou osviežujúceho citróna. Tento nápoj vás postaví na nohy hneď pri prvých náznakoch chrípky, či nachladnutia a naštartuje Vašu imunitu. Ak chcete tento čajík vyhrať, napíšte nám, ako sa inak volá zázvor.

jabucko
2. feb 2017

Dobre ranko! Ja poznam zazvor este pod nazvom dumbier. A je fakticky uzasny. Ako korenina do jedal, no famozny caj. Zazvorovy je moj top 🙂

marton_popradske
autor
2. feb 2017

@jabucko Zázvor je pecka hlavne do tohto počasia. Zahreje a ešte aj príjemne chutí 🙂

livinka1111
2. feb 2017

Zázvor tiež poznám pod názvom ďumbier. U nás ho máme radi všetci, celá rodinka a som veľmi rada, že chutí aj nášmu najmenšiemu 🙂

retiazka
2. feb 2017

Dobré ránko ☺Ja poznám zazvor pod nazvom dumbier.Už dlhé ho používam, voľakedy som si zazvor kupovala v Rakúsku, ked sa u nas nedal vôbec zohnať 😉

k_m
2. feb 2017

Ja ho zas poznam aj pod nazvom ginger ked si pochutnavam na gingerbread 😂

slzinka23
2. feb 2017

Ja ho tiež poznám pod názvom Ďumbier. Je to úžasný caj a pomocník pri nádche,ktorá má momentálne trápi.

zuzanama
2. feb 2017

Zázvor sa volá aj Ďumbier. Je to super vec na prechladnutie aj ako prevencia. Tak musím povedať, že táto seria čajov sa Vám fakt podarila. Momentálne patria medzi moje najoblubenejšie čaje. Ďakujem

mijo53
2. feb 2017

Zázvor sa volá aj Ďumbier, veľmi ho mám rada, tejto zimy sa ho napijem dosť, lebo stále ma trápi nádcha, kašeľ, zbožňujem ho

vonava007
2. feb 2017

Ďumbier🙂

onmaria
2. feb 2017

Ďumbier lekársky (Zingiber officinale, Ďumbier pravý,Zázvor pravý) 😀

miri.b
2. feb 2017

Iné názvy zázvoru: Ďumbier lekársky
Zingiber officinale
ginger

tina1992
2. feb 2017

Inak aj Ďumbier 😏 vyrobila som si aj vlastnu zmes a uz sa tesim, ze si budem robit čajovú vzpruhu. 😋

pillipilli
2. feb 2017

Zazvor volame aj Ďumbier pravy,lekarsky...

jazmine
2. feb 2017

Mega virus,,killer,,
Orechy,med a vo vnutri zazvor v celku.

erikaemkina
2. feb 2017

Zázvor - Ďumbier
Krásny dníček

jazmine
2. feb 2017

Hups zabudla som zazvor=ďumbier

lucik194
2. feb 2017

my použivame len nazov zazvor ale viem ze sa pouziva aj slovo ďumbier , oficialne dumbier lekarsky

iffushka
2. feb 2017

Ďumbier 🙂

tomaskova
2. feb 2017

Dobry den.zazvor poznam hlavne pod nazvom dumbier. Kazde vianoce peciem pre muza zazvorniky. Teraz rozmyslam ako smiesne by zneli" dumbierovniky"😀 No a ako sa zahrievame teraz v zime? Jednoznacne je top varene vinko. Klinceky, skorica...krasne rozvonaju dom a teple varene vino zahreje do tohoto pocasia

zooey111122
2. feb 2017

Dobrý deň. Zázvor poznám pod názvom ďumbier alebo anglický výraz ginger.

ninka1609
2. feb 2017

Ďumbier,,,ginger 🙂

nelinik2
2. feb 2017

Ďumbier ináč je to náš domáci všeliek,pekný dník.😍

tutiynka
2. feb 2017

Zázvor sa inak povie ďumbier 🙂

jarjanulka
2. feb 2017

zázvor - ďumbier

cicuska9999
2. feb 2017

Zazvor- inak Dumbier lekarsky, pochadza z ciny a vraj ho na zaciatku strazili skriatkovia co bol taky vzacny 😉

marton_popradske
autor
2. feb 2017

@cicuska9999 jééééééééj, o tých škriatkoch som nevedel

x015ad
2. feb 2017

Ďumbier

greta123
2. feb 2017

Ja ho poznám pod názvom ďumbier, u nás nemôže nikdy chýbať, pridávam ho do rôznych variácií smoothie, okrem čajíka pravdaže, spolu s citrónom, je zdravý. Momentálne ho pripravujem každý deň, kvôli imunite. Pridávam ho aj do rôznych jedál. 🙂

karolin2
2. feb 2017

Ď U M B I E R ......

iwqa
2. feb 2017

Ďumbier alebo Ginger 😉