S kým sa hráte na pieskovisku?

danonino_lucia
22. jún 2014

Podarilo sa už vašim deťom nájsť kamarátov, alebo si stále hrá iba s vami? A aké hry máju najradšej?

cerez
22. jún 2014

@danonino_lucia Ak sa nemýlim, podľa profilu ti má 2 roky. Spoločná hra sa začína až po treťom roku. Dovtedy si dieťa vystačí samo alebo s rodičom. Na ihrisku sa síce stretáva syn s mnohými detičkami, aj sa na nich teší, ale aj tak sa hrajú každý zvlášť. Môj syn sa hrá z bágrom, miešačkou, tatrovkou, s kamienkami. Alebo sa šmýka, teraz ho chytila aj hojdačka. Čo doteraz vôbec nemusel.

kockapetra
22. jún 2014

my sa stretavame s kamošmy,stale rovnakymi,bytovkovymi,hraju sa vačšinou,s formičkami na piesok,s autom na piesok,tatrovka,je to rozne,kto ma aku chuť s kym sa chce,chlapcy s chlapcamy,a inokedy aj s babamy. 🙂 😎 😀

katuska80
23. jún 2014

my sa hrajeme u babky na dvore sami, máme tam hojdačky, trampolínu, pieskovisko a vela iných vecí
/ trojkolky,motorky, auta,lopty ,.../ vystačia si sami nakolko sú dvojičky tak ma pri sebe velmi nepotrebujú 🙂 aj ked ideme na ihrisko najviac idú na šmyklavku a vôbec nemajú problem sa skamarátit z inými detmi 🙂

danonino_lucia
autor
23. jún 2014

Keďže sa teraz bavíme o hrubej motorike, dala som na svoj fotoblog článok, ktorý sa jej tyká. Ak máte záujem, môžete si ho prečítať 😉