Ako sa hráte so 6 mesačným bábom?

manchester1987
16. apr 2013

Ako sa hravate s vasimi detmi to moje lozit nevie, sediet iba s podporou a nic sa jej nepaci ked sedime a hrame sa s hrackamy tak to len 10 max 15 minut, lezat vobec sa jej nechce a na rukach byt to zase ja dlho nevydrzim lebo je tazka. Mate nejake tipy na hry s malymi detmi?

pralinkaaa
16. apr 2013

ahoj tak môj malý bude mať 6mes zachvíľu nevie ani sedieť, ani sa pretáčať ani inak pohybovať....len leží na brušku moc nie je rád vydrží chviľku iba potom sa jeduje...takže jedine na chrbatiku ukazujem mu hračky alebo cvičím nožkami. Najradšej sa nosí 🙂

albao
16. apr 2013

Nosim ju v satke, pozoruje starsiu dcerku, steklim, hladkam, masirujem, cvicime, masirujem chodidielka, prdim pusou na brusku, ... ale najnovsie ju posadim na zahradu v sedatku, nech si popozera skutocnu "prirodu" 😀 A rozpravam jej, co robim (kopem, hrablickujem, nasla som dazdovku ...), sice mi prdlajz rozumie, ale inak sa hovorit nenauci 😀

lubikan
16. apr 2013

no proste treba vymyslat hovadiny,ako pise albao.. 😀 .najlepsie hracky su kuchynske riady,sitka,varesky..atd...ja ked som bola s malym na chate,nemala som vela hraciek so sebou,tak som zobrala umely poharik,taky ten jednorazovy,maky,dala cosi do neho,nech to hrka,zalepila paskou..no neskutocna zabava,a ked ten pohar mackal,tak pukal....a ked uz vedeli obaja sediet,tak mi dlhe hodiny triedily koliky na pradlo 🙂

majka1981
16. apr 2013

v tomto veku som polozila dieta na deku na zem, uz sa otacal sam za hrackami. Vydrzal takto - podla nalady moznoze 10 - 20 minut, potom som ho zase ponosila alebo ukazala nieco ine. Bol aj vela v satke, riadila som s nim, varila, vesala pradlo, spievali sme, tancovali.... bol to prekrasny cas, rada si nan spominam. 🙂 Mal aj taky mostik, pod krorym lezal a buchal do drevenych hraciek - to ho bavilo pokial nezacal lozit okolo 8. mesiaca.

althejka
17. apr 2013

u nas vedie taka ta deka s hrazdickou, kde su zavesene hracky, aj ked musim pri nom sediet, pohra sa s nimi, este sa neotaca,ani nic,takze potom ho polohujem casto na brusko, kde ked oslince kazdy centimeter pod sebou zacne nadavat,ze mokree to je. a ideme sa prejst po byte. vcera ma zachranila razdna krabica od susienok, to bolo radosti. zabavilo ho to na 20 minut 😉