Spánok 4-mesačného dieťaťa

sisa232
24. apr 2024

Ahojte ! Chcem sa len spýtať....mám 4 mesačnú dcérku a už jej pomaly dávam kašicky , ovocie /zeleninu ale stále jej dávam svoje mlieko ( to len raz za deň jej dávam inak je na mlieku) . Taktiež sa už vrtí z jednej strany na druhu....poslednú dobu mi ale je stále unavena napapa sa a behom ani nie polhodinky si šucha očka a zaspinka a niekedy spi polhodinu inokedy aj do 2 h....a takto furt ...málokedy je hore 2 h. Keďže je to moje prvé dieťa tak sa bojím či sa jej cosik nedeje lebo takto stále spať mi to nejde do hlavy 🤣🫣. Ďakujem vopred za odpovede

mikitilik29
24. apr 2024

@sisa232 je to ok. Má len 4 mesiace

17alexis
24. apr 2024

@mikitilik29 bud rada, ze spi. A ano, je to ok. 😉 Coskoro vas caka spankova regresia, ak este nezacala. 🤣 Mne je az zle, ked si spomeniem na dcerkinu.

really8
24. apr 2024

@sisa232 mas stvormesacnu a davas jej kasicky? Takze ma uz ukonceny 4ty mesiac? Podla mna ides na to velmi skoro. Ovocie sa zavadza napr az po masku a ty este aj kojis. Nie je sa kam ponahlat.

zenulkaaa
24. apr 2024

Bud rada. Tak male deticky vydrzia hore max tie 2 hodiny, a potom uz su unavene. Ja mam 5 mesacneho. Kazde 2-3 hodinky ide spat a spi 1-3 hodiny. Takze neboj je v poriadku

sisa232
autor
24. apr 2024

@really8 ja som tiež jedla kašičky a ovocie / zeleninu a som tu , čo som počula kedysik to bolo normálne a dávam jej raz do dňa samozrejme že nie veľa a chuti jej. Sama je vždy zvedavá a otvára pusinku keď cosik jem. A keď jej dávam papať tak si mliečko odsajem a taktiež mliečko stále chce. Viem že sa netreba nikam ponáhľať tiež som s tým moc nesúhlasila ale keď mi povedali rodičia že už môžem tak som skusila.

really8
24. apr 2024

@sisa232 ja som tiez jedla a som tu….😁😁😁😁🤦‍♀️🤦‍♀️ Sme radi

17alexis
24. apr 2024

@sisa232 realy ti dobre radi. To, ze sa nieco robilo pred "100 rokmi", neznamena, ze to bolo ok.

gelifil
24. apr 2024

jaaaaj, toto ,,kedysik" a ,,cosik"😀😀😀

michaela789
24. apr 2024

@really8 úplne súhlasím.

Autorke :Nenapadlo ti, že jej takou stravou zaťažuješ trávenie? Možno preto je unavená.

sisa232
autor
25. apr 2024

@michaela789 papa takto týždeň 🫣 a so spanim to dlhsie