Je nosič Tula Explore vhodný pre 8 mesačné bábo?

Zodpovedané
28. mar 2022

Dobrý deň,

mám 8 mesačné bábo a páči sa mi Tula Explore. Páči sa mi jeho všestrannosť (dopredu, dozadu, malé, veľké).

Aký je Váš názor na tento nosič?

Ďakujem

Dobrý deň,

vo všeobecnosti Tulu Explore neodporúčame, nakoľko sa v tomto nosiči dá nosiť tvárou dopredu a takéto nosenie nie je v súlade s našou filozofiou o ergonomickom nosení. Samozrejme, je na každom človeku, že ako bude nosiť svoje dieťatko. A v tomto ohľade je Tula Explore použiteľná aj na ergonomické nosenie tvárou k nosiacemu.

Konštrukčne je to menší nosič, vydrží teda približne do roka. Ak má vaše bábo 8 mesiacov, bolo by podľa nás už zbytočné do neho investovať.

Mohli by ste sa poobzerať po toddler nosičoch - Sestrice Carrier alebo Carrier PLUS, Moyo Maxi Size, NoMa 3, Zumbucca. Najlepšie by bolo, ak by ste si mohli rôzne nosiče niekde vyskúšať . Ak nám napíšete, pokúsime sa nájsť vám podpornú skupinu nosenia vo vašom okolí, ak by ste mali záujem.

Ak sa vám veľmi páči Tula, potom skôr asi Toddler. Je to nosič tak približne od roka, čiže by ste museli chvíľu počkať, kým dieťatko doň dorastie.

Ak máte ešte akékoľvek otázky, napíšte nám ♥

Vaše Sestrice