Zrastené pysky smerom von u dievčatka

15. jan 2021

Viem, že pysky u dievčatiek zrastajú dokopy, na to sme dávali pozor a oddeľovali, dcérka má teraz dva roky, ale všimli sme si akoby ich mala nalepené celé smerom von na ohambí, má ju takú jak otvorenú proste, nemáme pocit že by jej to nejak vadilo. Nedokážeme posúdiť, či to také môže mať proste prirodzene narastené až hentak dovonka 🙈 Nikde som ale nenašla zmienku na internete či sa stáva aj také, máte niekto skúsenosť? nech ju počas korony neťaháme po gynekológii zbytočne

amelia000
15. jan 2021

Ano stava sa to treba ist na gyndu.

martinaju
15. jan 2021

Stáva sa to ale treba ísť na gynekológiu (detsku)

pbra40
15. jan 2021

Prave dva dni dozadu som to riesila u 15mesacnej dcery s pediatrickou. Poslala nas na detsku gynekologiu

evkakozickova
15. jan 2021

Keď už je tu o tom téma tak dievčatku treba od narodenia nejako oddeľovať pysky ?

autor
15. jan 2021

@evkakozickova ano, minimalne do roka je velke riziko ze sa im zrastu k sebe, my sme vzdy pri prebalivani ked som jej to utierala vlhcenou iba oddelila a utrela a hotovo. lenze nejako sme nedali pozor, netusila som ze sa to moze nalepit aj na vonkajsiu stranu 🤦

autor
15. jan 2021

@amelia000
@martinaju
@pbra40 dakujem, uz som sa objednala na detsku urologiu - ze vezmu aj tam s tymto, aby sme nemuseli do ineho mesta

babydesire
17. jan 2021

Kristapana,to pocujem prvy raz,,ze chlapcom sa stshuje predkoze vedia aj nerodicia tusim ale toto som nepocula

bs0204
4. júl 2023

@pbra40 dobry den. Mozem prosim info ako to prebiehalo u dr. Momentalne to riesim tiez s 14mesacnou. Dakujem