Správny spôsob merania teploty bábätku

moncika789
26. mar 2016

ahojte,ked meriam mojim dcérkam teplotu v zadku,tak mám teplomer do zadku zasunúť nadoraz alebo stačí jemne?mám ešte starý ortuťový teplomer.

pribinak
26. mar 2016

Zastrc ho sebe na doraz......dobry boze

sasa1983
26. mar 2016

@moncika789 wtf? Nadoraz, iba ak chces realizovat rektoskopiu. A ortutovym preboha tiez nie, male dieta..nehoda, vymen za modernejsi. Ak si dotycna/dotycny nerobi srandu, tak zjem kefu. Nie kazdy musi byt nevyhnutne rodic. Moj nazor.

vydrnik
26. mar 2016

Na Najmama nedavno zalozila 33r,zena nekolko tem jedna lepsia ako druha rocnym dcerkam nevedela ako meriat teplotu,jedlo mixovala u susedou na balkone atd,na odpovede vela nereagovala dufam ze toto je nekto iny,

ena70
26. mar 2016

@pribinak čúram z teba ... 😀 😀

zita19
26. mar 2016
sasa1983
26. mar 2016

@moncika789 pozri kočka, Ty sa na nás zabávaš, akí sme hlupáci, že reagujeme a v podstate máš pravdu, lebo sme. Ja Ti ale úprimne zo srdca želám, aby si raz stála nad postieľkou a mala strach. Taký ten obyčajný, ľudský. O čo? stačí hen kvôli obyčajnej teplote, horúčke, hocičomu. Je mi ľúto už teraz Tvojho dieťaťa, lebo ja som teda echt sarkastická, až miestami cynická, ale aspoň toľko určitej skromnosti a súdnosti, že s niektorými vecami a situáciami, najmä ohľadne zdravia dieťaťa, sa nesranduje. Možno si raz spomenieš a možno ešte budeš pýtať rady. Všetko vyzerá teoreticky inak, ľahšie a transparentnejšie, ..lenže, keď je to aktuálne v osobe ja/moje/naše..mení to situáciu, niekedy miestami dokonca až dramatizuje. Saša

mirkaaa80
26. mar 2016

@moncika789 je mi ľúto tvojich detí ☹. Kup si bezdotykovy teplomer a meraj radšej na čele. Dá sa aj v uchu (tým bezdotykovym), ale aby sa ti nestalo že jedným uchom ho zasunies dovnutra a druhým uchom vylezie von...

rhiannon
27. mar 2016

@sasa1983 pochybujem, ze ma dieta. Proste mierne narusena osoba, skor chlap, co sa tu odbavuje, zabava...tie temy s mixovanim su obcas fakt na pobavenie, ale uz to prehana. Vlastne je smutne, ze asi inu zabavu nema. :(