Môže za to suchý vzduch?

16. dec 2023

Ahojte, mame taky problem so synom, sice ja som uz po tejto situacii.... Bol u nas strasne suchy vzduch. Ja som kychala, mala zlte sople, krvave, stipal mi nos a hrdlo, u syna (3r) nic. Zapla som uz aj zvlhcovac, zacalo s ami to zlepsovat, teraz sa to ale zacalo u syna, rano sa budi a ma upchaty nos, smrka, ale nic mu z nosa netecie. Ked som zapocula ze v tom nose naozaj nieco ma, vysmrkal zlty suchsi hlien.
V skolke nebol tyzden, kedze sa chystame k rodicom, aby nebol chory.

Vlhkost mame 50-60%....

13uzivatelka11
16. dec 2023

Ved zrejme ochorel od vás 🤷‍♀️

madeincssr
16. dec 2023

Vlhkosť 40-60% je v norme. Neprekurujete, najmä spálňu? Skúste spať pri 19-20 °C. Inak teraz sú chorí hádam všetci, ide to celými rodinami aj pracoviskami.

simsalabim
16. dec 2023

No podla mna si bola chora a potom aj syn 🤷‍♀️

autor
16. dec 2023

@13uzivatelka11
@simsalabim nemal odkial, ja som s nim doma. Zacalo sa tym, ze sme zacali kurit.

autor
16. dec 2023

@madeincssr lenze nemame odkial. Ja som doma s malym. Na kruzky chodi, nie kazdy den do skolky. Odvtedy som mala ja, odkedy sme zacali kurit. Mna stipalo uplne aj oci, hrdlo....

luccija
16. dec 2023

Normálne ste chorí...čo sa Ti na tom nezdá?vlhkosť máte dobru a suchý vzduch nespôsobí žlté sople a kýchanie

terry658
16. dec 2023

Ja vždy ochoriem keď ideme do decathlonu. Raz som odtiaľ doniesla rotavirus, druhýkrát chrípku. Takže ak chodíš niekde nakúpiť, ochorieť si mohla.

simsalabim
16. dec 2023

Do obchodu nechodis? Si v uplnej izolacii? Mne sa toto naozaj nezda “zo sucheho vzduchu”.

egonsk
16. dec 2023

moja babka ochorela od vnucat, ktore pri navsteve vyzerali uz zdravo, teraz po tyzdni som od babky ochorel uz aj ja. Teraz je vo vzduchu vela virusov, zalezi na imunite ci clovek odola, alebo podlahne - hlavne po akom case.