Upchatý nos a hlieny v hrdle

eja4111
6. feb 2023

Dobrý večer, prosím o radu .Syn (3roky )má už 2 mesiace upchaty nos a nič nepomáha.Mame aj Livostil na alergiu do nosa a užíva aj zyrtek ,používali sme aj morskú soľ, zvlahcujeme spálňu na noc ,skúšali sme ak harmančekom zvlhčovat spálňu, ten harmančeka nám pomohol ale iba na chvíľu potom sa nám sople pustili a ochorel .Tak sme mali pamykon ten nam pomohol na tych 7 dni a znovu ma upchaty nos .
Na Orl sme boli tam bolo všetko ok vraj mame dávať kvapky na alergiu ale tie nám moc nepomáhajú
Poviem Vám ze som z toho zúfalá a malý je furt nervózny z toho . Už neviem ako by som mu pomohla ,do toho má furt hlieny v hrdle ale sople mu netecu .Keď som bola u detskej doktorky dala mu Gastrotuss sirup na noc ,vraj ma reflux a preto ma tie hlieny .Kašeľ ma ráno strašný ale iba ráno vraj to ma z toho refluxu.Prosim ak máte podobne problemy poraďte dakujem

misa2704
6. feb 2023

@eja4111 skús probiotiká čistý noštek od Andreja Medveďa dávať dlhodobejšie

eja4111
autor
6. feb 2023

@misa2704 skúsim ďakujem

simona20201309
6. feb 2023

@eja4111 robili mu výter?

eja4111
autor
6. feb 2023

@simona20201309 áno robila mu naša doktorka mal všetko v poriadku

akiss
17. sep 2023

@misa2704 prosím užívate čistý noštek? Objednala som si no nedali mi k tomu odmerku. Ani poriadne popis k dávkovaniu. Neviem aké množstvo ani koľkokrát za deň. Poradíte?

misa2704
17. sep 2023

@akiss ahoj skus prehladat vo vnútri s opačnou stranou lyžičky vo vnútri odmerku. Niekedy vie byť na spode nádobky lebo je maličká

misa2704
17. sep 2023

@akiss prídem domov a napíšem mnozstvo dávkovania aj sfotim tu odmerku

maminkadeticiek
17. sep 2023

No na konci citam ze ma reflux,takze to ma presne z toho.Cely cas som si myslela ze to bude ono.
Co som sa ja natrapila so zapchatym nosom,soplami,kvapkami do nosa,nocny kasel,rannym vykasliavanim.A vsetky vysledky v poriadku,vyter v poriadku,krv v poriadku.Nechcela som verit ze by som mala reflux,ja dospela zena!Vzdy som si myslela ze to mavaju len babatka a bola som presvedcena ze som seriozne chora!Dr minpredpisala atb s tym,ze ak to zaberie ok,niecontam bolo,ale ak nie,mam reflux.Aj tak bolo.Skratka pepsin ked sa vracia spat tak vyvolava presne tieto prejavy.Ked som prisla na to co mi to sposobuje cely problem odoznel.U mna to boli ovocne stavy ktore som zacala od jednoho casu pit ale ta skala spustacov refluxu je siroka sla,treba najst co vadi malemu.Ak ma vsetky vysvedky negativne najskor to bude iba reflux a potrebuje refluxovu dietu a uvidis ze to uplne ustupi.

misa2704
17. sep 2023

@akiss čistý noštek jedna odmerka denne do vody rozrobit pred jedlom podávať

misa2704
17. sep 2023
misa2704
17. sep 2023
nikha2809
17. sep 2023

Naša tak mala 8 alebo 9 mesiacov, vkuse upchatý nos.Mala lieky od ORL ale nepomáhali tak Dr.navrhla vybrať mandle.Od toho dňa bol pokoj.

luccija
17. sep 2023

@maminkadeticiek aj si cítila, že máš reflux pálila Tá zaha či vracalo sa Ti do pusy?

maminkadeticiek
17. sep 2023

@luccija Absolutne nie.Prejavovalo sa minto akp sople,kasel,zahlienenie.Obzvlast v noci a zrana.Ale ked si clovek o tom nastuduje tak presne takto sa to prejavuje.

eja4111
autor
23. sep 2023

@luccija Aj ja som si myslela ze ma zväčšené mandle ale na orl všetko ok .
Teraz cez leto sme mali pokoj ale uz ku koncu to začalo znovu a ma zase livostil ,lebo ma upchaty nos .
Teraz mu chvála Bohu pomohli takže to je alergia ,no dúfam že sa nedostaneme tam kde sme boli 🙏