Moraxella - rady

13. feb 2023

Tak dámy, ktoré máte skúsenosti s moraxellou potrebujem vaše rady 🙏🏻 pasujeme sa s ňou už tri mesiace už dvakrát dcéra brala antibiotiká lebo jej už tie sople sadali na priedušky, vždy sa to po dobrati antibiotík vrátilo do dvoch dní späť. Užívala aj pamycon, nepostrehla som po ňom žiadnu zmenu. (Užíva zatiaľ dva mesiace rakytnikovú šťavu na posilnenie imunity, skúsili sme naparovanie, vincentku, striekam morskú vodu do nosa..) prosím poraďte mi ako ste to vyriešili vy pretože sa chcem urgentne vyhnúť ďalším antibiotikám

majulino
13. feb 2023

Dali sme si preventívne urobiť stery všetci doma. Už som to tu niekoľkokrát písala.
Ja som bola nosičom aj moraxely, aj strepto a stafylokoka. Paradoxne, nikdy mi nič nebolo, okrem toho, že ma neskutočne každý večer svrbeli uši.
Preliecila som sa a mali sme pokoj

lb1984
13. feb 2023

Smer imunológia a bronchovaxom ináč sa toho nezbavite. Jedna vec je prenasac v rodine druhá v škôlke. Naša Naša tým mala problém min roka bola to katastrofa.

autor
14. feb 2023

Ja si skôr nemyslím že by to znova chytila na novo, skôr sa nemôže dostať z toho starého, nezabrali ani antibiotiká ani žiadne kvapky čo sme skúsili a podobne.