Keď výber nosnej mandle nepomohol

3. apr 2024

Dobrý deň, dcéra bola na operácii nosnej mandle pred mesiacom a Pol ……predtým mávala stále nadchy so zelenými soplikmi ….. pamycon ani uniflox absolútne nezabera, prítomný non stop pneumokok …..zaberu iba celkove antibiotika ale to sa už nedá stále dookola antibiotika, lekári hovorili že príčinou je nosná mandla……no už 3 týždeň ma takú nádchu že dnes jej vyteká zelene aj z učí, a to vybrala uniflox aj pamycon, ja už neviem čo robiť skúšali sme aj rinogerminu, panaviral, konvickujeme vie mi prosím niekto pomôcť ?

taisu
3. apr 2024

nema allergiu?

autor
3. apr 2024

@taisu na alergologii je sledovaná, testy neukazujú žiadnu alergiu berie aj aerius

jesenzima
3. apr 2024

Dcéra po výbere nosnej mandle hneď ochorela, ešte to sme preliecili a odvtedy už je dobre ... Možno to len chce viacej času, a navyše, teraz ešte je obdobie chorôb .. zas si nemysli, že po výbere mandle už bude navždy zdravá . . Ono len ten priebeh bude rýchlejší a jednoduchši na preliecenie. Držím palce

sissy27
3. apr 2024

pri zväčšenej nosovej mandli je jedným z problémov zlé dýchanie - nosom sa dýcha zle, takže dieťa automaticky dýcha ústami, čím sa do tela dostávajú baktérie a vírusy a to spôsobuje všetky tie choroby. Lenže odstránením nosovej mandle nezačne automaticky dýchať správne - to treba natrénovať, pretože ak stále dýcha ústami, tak tie vírusy a baktérie majú stále otvorenú bránu do organizmu. Pneumokok tiež nezmizne len tak lebo ste dali vybrať nosové mandle.

taisu
3. apr 2024

u syna aerius alergiu na roztoce vobec nezaberal, ja som zistila ze ma alergiu iba ked mu davala Avamis a nadchy zazracne zmizli

fiafia
3. apr 2024

Myslím,ze je to krátka doba po operácii. Moja dcéra bola do mesiaca opäť chorá a ešte potom par x a od vtedy je to neporovnateľne lepšie. Hlavne co sa priebehu choroby týka je to nepirovnatelne

mili2016
3. apr 2024

My sme 2roky po výbere a stále je chorý ako predtým žiadnu zmenu sme nezaznamenali. S nosom má chudáčik stále problémy zápchaty alebo mu z neho tečie, či zelené sople vždy niečo . Skúšali sme všeličo možné a nič nepomáha. Na alergologicke vyšetrenie sme boli nie je alergický tak neviem

autor
3. apr 2024

@mili2016 a ako to riešite ? Ako sa zbavíte zelených soplov ? Stále antibiotika ?