Ako dávkovať chlorellu a zelenú zmes deťom?

xlucia
14. mar 2013

kto mate skusenosti s tymito pripravkami pre deti, ako ste davkovali,
kolko rokov mali vtedy deti,
kvoli comu ste to davali a ake vysledky ste videli.zlepsilo sa nieco?

tu co som pozerala ja, je ta green zmes ako prasok a chlorella je vo forme tabliet.

dejka77
14. mar 2013

@xlucia Ja som davala dcere urcity cas spirulinu prasok ( to mala asi 15mes.), je to vlastne podobne ako chlorella. Od vyrobcu bolo odporucanie 1g pre deti co bola asi 1 lyzicka s tym, ze zacat od malych davok. Davala som jej to kvoli zelezu viacmenej, ale nejaky vysledok ti neviem povedat, lebo som jej to davala asi mesiac. Velmi to nechcela takze preto tak kratko a pridavala som jej to do kase.

xlucia
autor
15. mar 2013

@dejka77 joj mesiac, to je ozaj kratko

xlucia
autor
15. mar 2013

ma este niekto skusenosti?

sisinka76
15. mar 2013

ahojky 😉
ja som davala Samkovi chlorellu vyse 4 mesiacov,mal problemy s travenim, nepomahali ani probiotika, po chlorelle nema uz problemy,teda verim,ze prave toto pomohlo,hoci probiotika a chlorellu mal potom uz sucasne. jedol na zaciatku 3 tabletky denne, po mesiaci sme zvysili davku na 3x2 denne.
A este viem,ze svagrinkina kamaratka schudla dost kil,uzivala chlorellu v kombinaciu s mladym jacmenom,ale davkovanie neviem.

mamazem
16. máj 2013

Aktuálna súťaž o Chlorellu, Zelený jačmeň alebo Spirulinu v hodnote 27,30 EUR. Likeuj, Zdieľaj, Vyhraj.