Zelený jačmeň a chlorella u detí

zuzka2807
12. mar 2024

Ahojte,
máte skúsenosti s týmito zelenými potravinami u detí. Ak ste im ich dávali, malo to nejaký vplyv na imunitu? Ďakujem.

agnes28
12. mar 2024

@zuzka2807 ja som dávala a stále dávam, hlavne najstaršia dcéra sa za tým ide zabiť... začala som jej to dávať keď bola v skolkarskom veku a myslím že efekt to malo, aj keď samozrejme zázraky necakaj... v kazdom prípade, doplnenie mikrozivin nie je nikdy na skodu, pri tom ako sa dnes stravujeme...

0327850788
13. mar 2024

My sme zacali uzivat kvoli zhorsenej imunite,brala som to ako kratkodobe riesenie problemu ale nakoniec uzivame uz roky.Pre mna je to ako prirodna lekarnicka,pouzivam to na zapaly oci,usi,na znizenie horucky, vsetky kozne problemy riesime len s tym..Ak ma clovek spravne davkovanie a vie co vsetko zelene potraviny dokazu,je to super vec.Ja pracujem ako poradkyna pre jacmen a chlorellu,ak sa chces nieco spytat kludne mi napis spravu.

bajkanepsi
11. apr 2024

@0327850788 dobrý deň, prosím vás môžu chlorellu užívať aj jeden a pol ročne deti ? Chcela by som dat dcére ma nízke zelezo, a ak áno tak aké množstvo? Máme doma chlorellu v prášku od gw len neviem koľko by bolo vhodné jej dat

0327850788
12. apr 2024

@bajkanepsi pisem spravu nakolko je kazde davkovanie individualne.