Môj partner už nechce dieťa

23. jan 2024

Ahojte
Ste tu skusene zeny aj starsie ako ja poradte ako ste presvedcili muzov ktori uz nechceli deti. Mne partner hovoril, ze sa budeme o dietati bavit ked budeme spolu dlhsie. teraz cez vikend mi povedal, ze dieta uz on nechce a dieta so mnou nebude. On je starsi odo mna ma 2 dcery z manzelstva. Ja deti nemam tykaju mi biologicke hodiny. Chcem uz dieta. Velmi ma zobralo, ze ma tak skaredo podlo oklamal. Nechce sa uz o tom ani rozpravat. Nie a hotovo. Moja mama sa mu snazila dohovorit skaredo na nu nakrical nech sa do toho nestara. Tak ona sa moze starat ved som jej dcera a trapi ju, ze sa trapim. A ona chce uz vnucatko. Neda sa s nim hovorit na tuto temu vobec. Keby ste radili, ze nejako ho oklamat tak neda sa. Milujeme sa vzdy len s kondomom a aj tak vzdy vytiahne. Velmi si dava pozor a vzdy si daval. Plakala som a prosila ho a on nechce. Velmi ma to boli, ze svojej manzelke deti urobil a mne nechce ani jedno. Myslim aj moja mama si mysli, ze to jeho starsia dcera ho presvedcila ona ho velmi ovplyvnuje ona je taka svina, ze ona mu to urcite povedala. Poradte mi som v koncoch.milujem ho je super otec chcem aj ja s nim dieta. Mam 33 rokov uz.

pribinak
23. jan 2024

Toto by bol pre mna dôvod na rozchod.
Dieta je zásadná záležitosť, nechcela by som s ním už byt, ani keby teraz súhlasil

autor
23. jan 2024

@pribinak milujem ho. Nikdy som nikoho tak nemilovala neviem bez neho byt. Chcem ho nejako presvedcit neviem ako

beata_k
23. jan 2024

Nie, to tvoj chlap je zakerna svina lebo ta iba vodil za nos.

hradnapani
23. jan 2024

ty chces, on nie - myslis si, ze ked sa k dietatu dopracujes nejakou lstou (lebo zjavne ho nepresvedcis), ze to dieta bude raz vdacne za otca, ktore ho nechcelo? 33 este nie je koniec sveta, este mas cas hladat chlapa, ktory po detoch tuzi. Inak ti zrejme tento bude vykrikovat, ze si chcela dieta, tak ho mas a on sa starat nebude. Na tie rozpravky, ze ked bude dieta na svete, tak sa blahom rozleje a bude ho urcite milovat, na to sa velmi nespoliehaj. Stavaju sa, ale len malokedy.

marhulka13
23. jan 2024

No nijako. Ak dieťa nechce, nepresvedcis ho. Čím viac budeš naliehat, tým viac on odmietať. Bud sa s tým zmieris, alebo sa rozidte.

hradnapani
23. jan 2024

a ako dlho ste vlastne spolu? v tvojom pribehu je nebezpecna kombinacia - jednak tvoja tuzba po dietati a to, ze ho bezhranicne milujes (on teba tiez tak?), co su veci, ktore nevies ovladnut a zakryvaju ti realitu. Pozor teda, aby si neurobila hlupost, lebo mas zjavne zatemnene vedomie pod vplyvom tuzby.
no a teda, ak trpi na svoje prvorodene dcery, tak tie asi tiez budu pracovat na svojich zaujmoch u otca, ak sa im narodi surodenec.

autor
23. jan 2024

@beata_k on je uzasny vo vsetkom milujem ho. Dcery su pre neho ako bohyne velmi sa nimi da ovplyvnovat a ta starsia ona je velmi zla neznasala ma nikdy ona ho urcite ovplyvnila aj moja mama si to mysli

danieli
23. jan 2024

Ehm ja celkom nerozumiem, co s tym ma tvoja mamka…moj manzel ma skvelu svokru (ja tiez), ale su veci cez ciaru kam by ani jedna nesla…nuz a vymenila by som partnera, veci nasilu su nanic…

beata_k
23. jan 2024

Ale nebud naivna, nie je blbecek. On uz deti ma ty si mu dobra vies na co...

autor
23. jan 2024

@hradnapani necele 3 roky hovoril mi vzdy, ze ked budeme spolu 2 roky tak mozeme skusit babatko a teraz o tom nechce ani pocut. On ma dcery on uz deti nechce

maryetta
23. jan 2024

Myslim, ze si tu uz pisala… no nic mudrejsie ti nenapiseme. Bud on alebo dieta s inym.

sheila121
23. jan 2024

Vážne máš 33? Lebo tvoj výlev mi príde ako od dieťaťa. Mama mu nakricala, plakala som, aj ja s ním chcem dieťa. Vážne si povedala na jeho dcéru že je sviňa? 🙈🙈🙈🙈 Mám dosť

veklipo
23. jan 2024

Toto som pred rokmi riešila aj ja. A vieš ako to dopadlo? Nechal ma a našiel si inú.
Dnes som vydatá a mam 2 deti. A vlastne mu ďakujem, ze rozhodol za mňa. Ja by som ho nikdy neopustila.
Moja rada - chod od neho. Na svete je dosť mužov, s ktorými môžeš byt šťastná.

nelca0510
23. jan 2024

Ja si nemyslím,že ťa vodil za nos. Na začiatku vzťahu nevedel povedať či bude chcieť dieťa,lebo to bol len začiatok. Teraz mu jednoducho život vyhovuje tak,že už nechce dieťa. Píšeš,že ho miluješ a nechces rozchod. Miluješ ho na toľko,že prežijes život aj bez dieťaťa?

komplikovana
23. jan 2024

muza, ktory nechce deti, nepresvedcis nijako. Skor by som povedala, ze ta pekne oklamal a je pravdepodobne, ze ta nemiluje. Obrat vsetku tvoju snahu o presvedcenie smerom k sebe samej a vazne porozmyslaj, ci chces byt s takym clovekom.

slnecnica321
23. jan 2024

Jaaaj...len aby si raz neľutovala...teraz máš aj ružové okuliare . Radšej mať nového chlapa, ktorý ťa miluje a chce mať s tebou rodinu .. rozmyslí si to ešte dobre či naozaj práve s ním to dieťatko chceš...máš čas, radšej zmeň partnera ver mi.

athena27
23. jan 2024

dieťa si zaslúži byť chcené od obidvoch rodičov. Nútiť a presviedčať nemá význam. Pri každej príležitosti by ti potom vyhodil na oči, že on dieťa nechcel a ty by si tým trpela. Ako ti píšu aj vyššie buď sa zmieriť s tým, že dieťa mať nebudeš alebo zmeň životné smerovanie, rozíď sa s ním a nájdi si niekoho kto to bude cítiť ako ty. Ak sa budeš takto trápiť raz to medzi vami skončí tak či tak a ty budeš ľutovať, že sa to nestalo skôr aby si si mohla založiť rodinu s niekým iným. 33 je stále v pohode vek, len neváhaj ďalšie dva roky a nemíňaj čas na presviedčanie niekoho kto dieťa už nechce. držím palce

autor
23. jan 2024

@sheila121 keby ste ju poznali tiez by ste to povedali. Ma 21 rokov a sprava sa ako carovna sveta. Ona rozhodla ze ked k nemu pridu ja tam nemam byt a musim vtedy chodit k mame. Nic som jeho dceram nikdy neurobila chcela som byt ich druha mama a oni ma neznasaju neviem preco a on povie, ze nech sa nad to povznesiem. Som jedinacik mama nema ine dieta ma skoro 60 chcela by uz vnucatko a je smutna, ze som nestastna

autor
23. jan 2024

@athena27 to mi chcete povedat, ze nikdy ziadna zena nepresviedcala muza na dieta? Neverim tomu.

egonsk
23. jan 2024

ak to nanho nasilu nas8jes, budes dalsia slobodna mamicka zrejme, lebo to bude brat ako podraz.

syslik81
23. jan 2024

nikdy by som nedovolila aby partner manzel hocikto nakricali na moju mamu bez dovodu .. tento muz ti klamal zavadzala tvoj cas bezal ..aj keby si zazrakom otehotnela tak ta kopne do zadku ... takze bud sa zmier ze budes bezdetna alebo si najdi niekoho ineho kym este mas cas

barny
23. jan 2024

Kolko rokov ma priatel, ked ma dospelu dceru? Medzi nou a tebou je 12 rokov rozdiel, asi preto ta nema rada. Ak ma cez 40 taha ja 50 nebodaj, tak nie kazdy chce mimino v tomto veku.

pettom19
23. jan 2024

@autorka nikdy nikoho nepresviedcaj, hlavne nie v otazke dietata. On sa vyjadril jasne, to je pre teba jednoznacny signal, ze treba hladat inde. Idealne si najst seberovneho, ktory bude zdielat rovnake zivotne hodnoty, tym padom nebudes musiet nikoho o nicom presviedcat 🙂.

beata_k
23. jan 2024

To nemyslis vazne, ze ten tvoj princ ta vyhodi z bytu ked ma prist jeho dcera. Noo ten ta milune jak kon 👍😄

autor
23. jan 2024

@barny 48 rokov ma a hovoril este pred rokom, ze dieta chce

pribinak
23. jan 2024

Ty si strašne ale strašne naivná

egonsk
23. jan 2024

inak ked mas 33, este mas cas spoznat ineho a s nim si tu rodinu vytuzenu zalozit, ale zial uz to bude trosku aj riziko, lebo prakticky nez toho dalsieho dostatocne by si spoznala a v sebe si zrovnala city a tuzby, budes mat okolo 36, cize porod v 37...

autor
23. jan 2024

@beata_k preboha jasne, ze nevyhodi. Mali sme konflikty s jeho dcerami hlavne tou starsou a preto tomu chce zabranit.nevyhodi ma povie ze kedy pridu dcery a ja idem na ten cas k mame

ivik4
23. jan 2024

Tu sa roztrhlo vrece s temami : chcem dieta a moj o xxxxy rokov starsi partner s velkymi/dospelimi detmi uz nie.
Je to dovod na rozchod. Ty dieta chces , on nie a nebude si ho robit samozrejme len z donutenia.
Nestracaj cas

kikushaa
23. jan 2024

Zloz ruzove okuliare a daj mu zbohom. Ako sa hovori pre jedno kviti slunce nesviti 🙂 48 je aj tak “stary cap” na babatko este k tomu ked ma uz dve dospele dcery. Samozrejme ze sa mu do toho uz nechce.