Väčšia hlavička v 36. týždni

liena21
3. jún 2021

Dievcata, na sone v 36tt mi dr. povedal, ze babatko ma vacsiu hlavicku. Co to znamena? Mam sa bat? Doteraz boli vsetky merania tabulkove.

mamamasama
3. jún 2021

neboj sa... 🙂

pribinak
3. jún 2021

@liena21 a ty si sa neopytala doktora?

maciatkolulu
3. jún 2021

@liena21 snáď doktor povedal co a ako, či si len doma sadla a pozeráš výsledky???? Potom sa môžeš zozbierať, takto ti ťažko niekto povie co a ako, lebo áno, väčšia hlava môže znamenať problém, lenže doktori vidia, či sú mozgové komory patologických zväčšené, či nie, ty si myslíš, že máš tabuľkove rozmery hlavy😉😉

vierka82
3. jún 2021

@liena21 “Môj keď sa narodil mal obvod hlavy 39cm a všetko je ok.neboj saaa”

matejko18
3. jún 2021

Môj mal hlavičku o 5t väčšiu oproti telíčku,čo stresov a strachu som zažila 😬 sama kontrola , vyšetrenia atď...že pôjdem cisársky... rodila som prirodzene a všetko bez problémov.a drobec je úplne zdravucky, krásny.... takže po mojej skúsenosti vôbec nestresuj a hlavne nemaj strach... všetko bude ok😘
A nakoniec sme prišli na to že môj brat mal tiež"veľkú" hlavičku keď sa narodil , oproti mne keď sme pozerali fotky (6rocny rozdiel je medzi nami) a teraz je úplne normálny chlap...až nenormálne krásny 🤭

liena21
autor
3. jún 2021

@vierka82
@matejko18 dakujem dievcata, trosku ste ma upokojili. ❤

nikusiak9
3. jún 2021

Zalezi ako vacsiu moze byt hydrocefalus nemusi byt nic

maciatkolulu
3. jún 2021

@liena21 komunikovať s Dr, úplne zbytočné ti napíšu, ako to ktorá mala, lebo tri mohli mať ok a štvrtá nie... Véd, čo ti Dr povedal?? Doktor vidí mozgové komory a vie určite, či je všetko OK.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre