Uterus supseptus - vývojová vada maternice. Máte s tým niektorá skúsenosti?

smeralda
17. jún 2009

Ahojte.... som na zaciatku tehotenstva a bola mi zistena tato vyvojova vada maternice... mate s tym niektora skusenosti? a ako to vplyvalo na vase tehotenstvo? dakujem za vsetky odpovede

smeralda
autor
17. jún 2009

to s tym nemate vazne ani jedna skusenosti?? ☹

sloniiicek
17. jún 2009

ahoj smeralda. tak ja mam taku istu vadu ako ty.

sloniiicek
17. jún 2009

tu som nasla nejaku temu - mozno sa ti tam nieco zide. https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

sloniiicek
17. jún 2009

takze teraz nieco o mne. mam za sebou jeden zamlknuty potrat, ktory mohol ale aj nemusel byt pricinou tejto vady. ale doktor vravel, ze skor nie, lebo embryo sa spravne zachytilo. a teraz sa tesim zo skoro rocnej dcerky. hned na zaciatku tehu mi doktor predpisal duphaston na podporu a udrzanie plodu. a bola som na rizikovom tehu. chcel ma nechat na pn, ale citila som sa dobre, tak som chodila do prace. v polovici tehu som dostala kontrakcie, tak som zostala doma na pn lezat a davala som si vacsi pozor. nakoniec sa mi podarilo donosit zdravu dcerku martinku. dokonca som prenasala a nechcelo sa jej ist von. doktor mi vravel, ze by sa mohlo stat, ze porodim predcasne skrz maternicu, alebo ze sa nebude moct otocit, lebo bude mat menej miesta. ale nic z toho sa mi nestalo. takze ja si myslim, ze to nie je nic hrozneho. 😀 prajem stastne tehu. vsetko dobre zlvadnes.

cukruska1920
1. júl 2009

baby preco mi ziadna nechcete poradt???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre