Test na tehotenskú cukrovku

deniskatimmy
6. apr 2024

Ahojte. V pondelok idem na test tehotenskej cukrovky a chcem sa spýtať ktora tá voda z lekárne je dobrá? Že sa dá aj vypiť? Ďakujem 😊

zuzanockamt
6. apr 2024

@deniskatimmy Všetky sú rovnaké, je to predsa čistá glukóza v prášku, ktorú si rozmiešaš v 200-250 ml vody. Je možné si vytlačiť polku citrónu do toho. Žiadny problém to vypiť nebol. Absolvovala som dvakrát.

kiki68
6. apr 2024

Ja som mala nejaku pomarancovu ( v labaku dali) a mne to chutilo. Ako taky lacny pomarancovy dzus. Kamoske to tiez chutilo . Mala to iste

nikoleta999
6. apr 2024

Ja som mala malinovú a uplna pohoda 🙂)

saxana000
6. apr 2024

Pri prvej pred.8.rokmi som mala klasicku praskovu a bol to humus.teraz som si kupila tu malinovu tekutu a bolo to ovela lepsie.

sejbipi
6. apr 2024

Tiež idem v pondelok a v lekárni mi dali malinovú, som zvedavá. 1x som mala nejaký zarobený cukor bez príchute 🤮

luckajozko21
6. apr 2024

malinovu a daj si ju den predtym do chladnicky. Bude to znesitelnejsie. Ja som si po nej dala fatru potroske

dzejsik
6. apr 2024

@deniskatimmy mne viac brala tá obyčajná a do nej citrón, ako tá malinová (to už mi prišlo až extra príkre ako roztopené bonpari)

deniskatimmy
autor
6. apr 2024

@saxana000 ja som pred tromi rokmi ešte mala tú práškovú a teraz mi dali leták a tam je nejaká malinová preto sa pýtam či je to lepšie

saxana000
6. apr 2024

@deniskatimmy ano ovela lepsie. je to take kyselkavejsie a nie take umele prachove jak ten klasicky prasok

tamta
6. apr 2024

Ja som mala asi tu klasickú, ziadna špeciálna príchuť a neviem, co sa z toho robí taky strašiak ale obyčajná sladka voda, podla mna aj celkom chutná.. Nic, co by sa nedalo vypiť..

janica_
6. apr 2024

@deniskatimmy aj mna to caka v pondelok, uz mam kupenu malinovu😊. Prvu som mala glukozu s citronom zarobenu a bolo to ok.

aj47456
6. apr 2024

Ja som mala obycajnu praskovu glukozu, dali mi tam stavu z citrona a take dost studene som to vypila. Chutilo to ako studeny “horuci napoj proti chripke”

Baby, mne to normalne chutilo. To bolo tak dobre kyslo-sladke ze by som si dala. 😂

janica_
8. apr 2024

@deniskatimmy do ktorej si sla? Dala som ju podla rad do chladnicky a podla mna je lepsia ako cista praskova zarobena s citronom

deniskatimmy
autor
11. apr 2024

@janica_ túto malinovú som dala nakoniec 😀 celkom fajn 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre