Ťažoba pri srdci

rebekita45
26. apr 2024

Ahojte. Mate aj vy take tlaky na hrudniku az na srdce? Akoby mi tazko pumpovali srdce, taky neprijemny pocit,akoby mi niekto sedel na hrudi.. na kardio som bola vo frebruari, bolo vsetko ok az na par extrasystol, tie mam dodnes. Dalsi termin mam 9.5. Beriem antidepresiva, lebo som skoro zosalela z toho. Tlak mávam dobrý, beriem draslik,magnezko,picham fraxiparine. No poslednu dobu je to ze extrém , obcas sa mi tazko dycha, alebo ked robim nejake pohyby, ze sa dviham,zohinam,alebo nejaka namaha, tak tak tazko mi bije srdce, taky tlak na predychavanie mam. Neviem uz ci to je psychika, lebo trpim uzkostami atd.. ale toto sa mi deje kazdy den uz asi 3 týždne, odkedy som mala zas citelne 3 silne udery za sebou extrasystoly. 🙈 raz je lepsie, raz horsie. Stale sa na to sustredim, už ma to riadne obmedzuje. A to nevravim ako neprijemne mi je, ked mi zacne tvrdnut brusko alebo zacne malá pecky kopat hore. Neviem,ci mi tam uz malá alebo maternica tlaci, kedze som nizka a priberam do stredu trla-brucha.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre