Stolica v tehotenstve

lulu2807
29. apr 2024

Ahojte som v 32tt tehotenstva a posledné 3 dni som aj nafuknuta ale strašne cudne chodím na veľkú potrebu.
Proste jak keby na etapy dôjdem na záchod a vždy len trošku po nejakej dobe hodinke dvoch alebo aj 5 zas potrebujem ísť a zas trošku a takto asi 3-4x za deň idem, tvrdu stolicu nemám
Do teraz som chodila normálne raz za deň alebo raz za dva dni
Všimla som si aj trošku hlienu v stolici. Mala ste to niektorá? Je to normálne?
Nakoľko mám aj zlatu zilu ( neboli nekrvaca viac menej sa objavi len keď som na záchode ) tak neviem či to je od tehotenstva alebo Nejaka viróza alebo čím to bude

sejbipi
29. apr 2024

Pokiaľ by sa jednalo o virózu, tak by si asi hnačkovala a nestihla dobehnúť na záchod, bolo by ti blbo a pod. Skôr si myslím, že je to tehotenstvom, trávenie je spomalené, chod čriev takisto. Skús si to sledovať pár dní a uvidíš, pridaj aj viac vlákniny a tekutín.

lulu2807
autor
29. apr 2024

@sejbipi no na záchod stíham dobehnúť Neni to také že hneď jak ma chytí musím utekať skôr cítim že mi treba tak idem
Ide len trošku a potom sa cítim jak keby už mi viac netreba proste hotovo a o hodinku dve alebo neskôr zas to iste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre