Som v 7. týždni a doktor povedal, že je to pravdepodobne zamlčaný potrat

natalia1680
17. máj 2023

som v 7 týždni, dnes som bola prvýkrát na kontrole a dr hovoril že pravdepodobne zamlcany potrat, srdiečko ešte nebolo a všade okolo bol hematóm
Chcel ma poslať už na vyčistenie ale ešte mám prísť o týždeň na kontrolu
Pred týždňom som začala mierne krvácať, odvčera užívam progesterón
Je ešte šanca že bude všetko ok???

mima1608
17. máj 2023

@natalia1680 treba dúfať. U mňa našli srdiečko tiež až na prelome 8-9 týždňa. Takže šanca ešte je. Držím palce 🤞🙏

nika11103
17. máj 2023

To srdiečko nie je taký “problém” môže sa ukázať ako píše kocka vyššie neskôr , posunutá ovulacia atd atd , skôr ten hematóm môže byt problém 🥺 moc moc ti držím palce nech to nakoniec dobre dopadne drž sa

ivanapinak
17. máj 2023

@natalia1680 niečím podobným som si prešla pred dvomi mesiacmi. U mňa to ale skončilo MA. Kyret ale nebol potrebný. Držím Vám palce, aby o týždeň srdiečko bilo ako zvon. A pozitívne myslenie na nasledujúci týždeň.

sandyan
17. máj 2023

Hlavne lez. Mozno sa srdiecko este ukaze,mne v prvom v tehotenstve bolo vidno cca 8.tyzden... na ten hematom pozor, najlepsi liek nato je kludovy rezim,drzim palce

andymajdy
17. máj 2023

@natalia1680 ja som mala v tom období hematómy jeden za druhým, väčšie než bolo v tom čase bábo a cca 3 mesiace krvácala. Jeden praskol a následne na to sa vytvoril novy..hnusný kolotoč, veľká záťaž na psychiku či to ustojíme.. babenko bolo silné a dnes je tu s nami. Držím palce, hlavne to nevzdávaj 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre