Rizikové tehotenstvo

miska7754
22. aug 2022

Ahojte tie co ste na zac tehotenstva a vypisal vas doktor co robite doma chodite aj dade nie len cez vychadzky ci? Ja aom 8tt a newiem co mam robit uz mii je dlhoooo

martinkatinka
22. aug 2022

Ja na rizikovom som bola doma. Bolo mi zle, zvracala som, odpadavala. Ak by mi bolo dobre, nebola by som na rizikovom.

miska7754
autor
22. aug 2022

@martinkatinka mna vypisal len preto zato ze aom mala 3 potraty inac mi nic nieje

e1i
22. aug 2022

@miska7754 ja som pocas takejto PN mala 3 kontroly kazdu v inu dobu. mimo vychadzok som neriskovala.

miska7754
autor
22. aug 2022

@e1i ano? Ved ale tehotna zena a ma sediet doma

e1i
22. aug 2022

@miska7754 ano ved ked mam rizikove tehotenstvo mam sediet doma. takisto som mala 2 aborty predtym

a aj napriek tomu sa mi stalo ze som nakoniec rodila predcasne

viestta
22. aug 2022

@miska7754 počas celej marodky som chodila akurát na záchod grcat, keď som negrcala spala som. Keď som po pol roku dogrcala, tak som pendlovala od doktora k doktorovi až do pôrodu.

liloastitch
22. aug 2022

Lekár ťa nechal doma preto aby si sa mohla šetriť . Vychádzky ti musia stačiť. Pomimo by som nikam nechodila. Max k lekárovi

viestta
22. aug 2022

@miska7754 keby ti nič nehrozilo chodíš do roboty. Keď si na PN sed doma a uč sa hackovat

lucia147852
22. aug 2022

Ja som bola rada že som zišla dole večer sadnúť na lavičku a nadýchať sa vzduchu s muzom. Ináč som ležala a grcala. 6 mesiacov v kuse. Na PN sa máš šetriť a nie trajdat.

sarik20
22. aug 2022

@miska7754 ja som na rizikovom od 7meho tt a teraz začínam 8mi mesiac.. myslim že to cele za to stojí a dá sa na to zvyknúť… nájdi si niečo na doma.. zabavky a ked mozes ak mas vychadzky choj von.. ale určite sa da prefungovať neboj nič

miska7754
autor
22. aug 2022

@sarik20 no tak tyzden je medzi nami

simona92101
22. aug 2022

@miska7754 som v 33tt a cele tehu som na pnke kvoli dvom abortom,prvych 5 mesiacov som pregrcala cize som sa cele dni presuvala z gauca na zachod a do postele,ked mi nebolo zle tak som citala,popripade pozerala Netflix.ked dcera nebola v skolke tak to bol doma masaker..
Takze si skus nieco najst,co ta zabavi,cez vychadzky sa chod vyvetrat ak vladzes

e1i
22. aug 2022

@miska7754 ona je uz v 8mom mesiaci. Pise ze na pn je od 7tt

sarik20
22. aug 2022

@miska7754 neviem ako mysliš tyždeň.. ja som už 8mi mesiac.. len na pn som od 7tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre