Príznaky pri missed abort

6. dec 2022

Ahojte tie čo ste to zažili. Mali ste predtým nejaký náznak ako napr ze by vás prehnalo ,alebo by ste sa cítili troška horšie? Pripadne vracanie, zimnica ?

domka222
6. dec 2022

Ja som mala bolesti krížov a hrozne som sa vychádzala po tvári

yamahka
6. dec 2022

Nic také. Len som mala stále tehotenské príznaky, napriek tomu mi niečo hovorilo že nieje to ok. Neviem si vysvetliť. Mala som sen. Niečo mi hovorilo že niečo nieje ok. Potom na gynde v 6tt, oznámil že missed abort. Povedal že to by malo samo odísť. Tak som sa vyrovnala, čakala kedy to zo mňa odíde a odišlo to po cca dvoch troch týždňoch.

kubjatka
6. dec 2022

Ja dvakrát vôbec nič, až na prehliadke zistili, že nebije srdiečko. A raz som začala krvácať.

iam24
6. dec 2022

Ja som začala špiniť do hneda, po týždni mi v nemocnici urobili kontrolné sono, keďže som už veľmi nespinila a už iba lekár oznámil MA.

selest
6. dec 2022

Ja nie, mala som sice na zaciatku tehotenstva spinenie ale potom som este bola na sone a srdiecko pekne bilo. Aj postupne ustupili nevolnosti, ci boli trosku bolesti ale to bolo aj pri vydarenych tehotenstvach. A potom o par tyzdnov sa na sone zistilo ze babatko vyse 2 tyzdne nezilo. Preto sa to vola missed abort, nemusi byt vobec ziadny priznak😔

jesenzima
6. dec 2022

Nič. V 9.tom týždni som začala z ničoho nič špiniť .. druhý deň ma brala sanitka do nemocnice, lebo som začala veľmi silno krvácať ...

evickuska
7. dec 2022

Ja som mala od rana bolesti, ze som vedela, ze pride MS zial bol to potrat, opakovalo sa to viac krat a vzdy hrozne krce v podbrusku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre