Pozitívny tehotenský test a bolesť v podbrušku

nevesta557
5. máj 2014

Pri týždeň meškajúcej menštruácii som si spravila niekoľko značiek (aj digitálny) tehotenských testov všetky vyšli pozitívne. Ku gynekológovi idem až budúci týždeň, nakoľko tento týždeň neordinuje. Od dátumu, keď som mala dostať menštruáciu až do teraz (nejaký druhý týždeň) mám bolesť v podbrušku ako pred menštruáciou. Niekedy ju nemám, niekedy je slabá a niekedy je intenzívna. Začali ma pobolievať aj prsia a som viac unavená. Chcem sa spýtať, či tá bolesť v podbrušku je v poriadku a tiež či je teda šanca, že tehotná som. (.......viete je to moje prvé (možno) tehotenstvo a neviem čo je normálne a čo nie.)
Ďakujem

piesocek2
5. máj 2014

@nevesta557 ahoj...ja som síce ešte tehotná nebola...no snažilkujeme sa...a po prečítaní viacerých fór aj rozhovorov so ženami ktoré už tehotné boli tak ti môžem povedať že bolesť v podbrušku je normálna ak tá bolesť nieje až príliš intenzívna, neznesiteľná a nekrvácaš ...a ak ti viacero testov vyšlo pozitívnych a mrška ti mešká tak mi neostáva nič iné len ti gratulovať k tehu...🙂 ...uvidíš pôjdeš o týždeň ku gynekológovi a ten ti povie že je všetko v poriadku..🙂 ..hlavne nestresuj a užívaj si tehu..🙂 ..plus ak ešte nemáš tak si choď do lekárne kúpiť kyselinu listovú aby sa plod zdravo vyvíjal... 😉

adelusha
5. máj 2014

@nevesta557 tie bolesti mozu byt z toho ako sa uhniezduje vajicko v maternici 🙂
Ja som pri prvom synovi takto mala, 4 dni v case kedy som mala dostat menstruaciu som mala take bolesti a krv nikde. Na piaty den som mala pozitivny test a stacil mi jeden, vedela som uz ze som tehotna 🙂

adelusha
5. máj 2014

A este, lekari aj tak zvacsa hovoria ze zena ma prist az ked jej menstruacia meska aspon dva tyzdne, tak aspon nebude hundrat ze si prisla priskoro 😉

evita123
5. máj 2014

je to normalne. nebpoj sa... bolest v podbrusku znaci, ze sa roztahuje maternica... 🙂

nevesta557
autor
5. máj 2014

@piesocek2
@adelusha
@evita123 ďakujem dievčatá. Viete, nie je to až tak o stresovaní ale nechcem nič podceniť. 🙂

lulu369
5. máj 2014

@nevesta557 Ahoj, už len to že ti niekoľko testov vyšlo pozitívnych znamená, že si tehotná, gratulujem 🙂 všetky tie pocity, ktoré popisuješ sú úplne normálne a ččo sa týka tej bolesti v podbrušku, tak tie máš preto, že sa ti rozťahuje maternica 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre