Placenta zrastená s maternicou

nikusik0107
25. okt 2021

Ahojte mam otázku

Pred rokom som porodila avšak počas pôrodu sa zistilo že mám placentu zrastenu s maternicou čiže ma museli uspať vybrať a o dva dni opäť kyret keďže tam ešte niečo ostalo.
No a som opäť tehotná a bojím sa ze sa to opäť zopakuje. Mate niekto podobnú skúsenosť? Je možnosť ze pri druhom bábätku sa to nezopakuje?

stella14
25. okt 2021

.

leuska1991
25. okt 2021

@nikusik0107 ja mam tiez tak. 3porody...vyberali mi placentu manualne bez uspania,cakam 4te tiez to bude tak. Nic nam neostava len vydrzat.

nikusik0107
autor
25. okt 2021

@leuska1991 a to si rodila cisárskym? Alebo normálne?

leuska1991
25. okt 2021

@nikusik0107 normalne

leuska1991
25. okt 2021

@nikusik0107 mne po prvom porode doktor povedal,ze to nemusi byt pri druhom tak. Alw bolo a dokonca aj tretie

evkamotka
25. okt 2021

Nemusi to tak byt.
A bud rada ze ta uspali. Mne sa to stalo pri prvom a vytrhavali mi ju z tela pri vedomi bez anestetik. Cisto natural. Hroza

leuska1991
25. okt 2021

@evkamotka presne,hroza😕

nikusik0107
autor
25. okt 2021

@evkamotka mne to tiež skúšali ale ja som už bola tak vyčerpaná pôrodom že to vzdali a uspali ma... Tiež som bola bez epi takže keď si to predstavim už teraz mam hrozu... Ale chcem si z riešiť cisárak ak sa bude dat 🙈😂

gbsgbsxx1
25. okt 2021

Ja som pri prvom pôrode s tým mala problém, po druhom nie. Ale kyretu som sa aj tak nevyhla, ale to bolo kvôli krvácaniu a zrazeninám...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre