Piata choroba v tehotenstve

smejo955
29. apr 2024

Ahojte žienky, vedela by mi niektorá poradiť alebo vlastne má niektorá z Vás skúsenosť s 5tou chorobou počas tehotenstva? Som v 28tt, prišla s tým najskôr švagriná ktorá ani nevedela že niečo také ma pretože bola bezpriznaková no a teraz to prekonala moja 5 ročná dcéra. Chcem sa teda spýtať či ste sa niektorá s týmto stretli. Budem vďačná za každú jednu odpoveď ☺️

snehulak77
29. apr 2024

Myslím, že postup je, že kontaktujes svojho lekára a zoberie krv, či nemáš protilátky. Lebo väčšina ľudí to má z detstva za sebou...

anavixy
29. apr 2024

Presne ako pise snehulak, k lekarovi na odber, zistit protilatky. Vacsina to prekonala a je to ok. Ak by si nemala protilatky, tak je potrebne sledovat plod a hlavne prietok krvi mozgom. Pripajam link s informaciami, ktore hladas 🙂 https://mamaaja.sk/poradne/archiv-poradne-gynek...

dismonika
11. máj 2024

Prekonala som 5. chorobu v tehotenstve a dcérku to poznačilo. Momentálne prekonáva piatu chorobu ona.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre