Pastilky na hrdlo pre tehotné

21. júl 2023

Zdravim maminy, chcela by som sa opytat ci mate niektora skusenpst s pastilkami na hrdlo ktore sa mozu v tehotenstve, ci vobec nieco take je vhodne. Dakujem.

sajmonka_1216
21. júl 2023

od dr. Weissa môžeš. tie si bylinné a je tam aj napísané, že aj pre tehotné.. všetky jeho výrobky môžu tehotné.. brala som aj sprej do hrdla, aj sirup, všetko..

idemo
21. júl 2023

Nooo ja už nie som tehotná ale kojím a minule keď som mala zapálene hrdlo a bola som v lekárni tak po vete že kojim mi nechceli nič predať. Jedine pastilky ktoré boli vhodné sa na SR už nepredávaju a jedine že buď kloktať so slanou vodou alebo šalvijove cukriky🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

anavixy
21. júl 2023

@idemo a uplne zbytocne… vacsinu pripravkov na hrdlo mozes aj pocas dojcenia. Vid. e-lactancia.org. Nabuduce si radsej sama pozri co mozes, bohuzial, medzery (alebo skor nezaujem) maju nie len lekari ale aj farmaceuti…
V tehotenstve neporadim, ale kloktat solou mozes urcite 🙂

autor
21. júl 2023

Super dakujem vam... presne preto sa pytam dopredu lebo s poradenstvom v lekarni nemam dobru skusenost... uz mi raz chceli dat nieco co vobec nie je vhodne pre tehu, esteze to nakoniec nemali a v druhej lekarni ma upozornili

sajmonka_1216
21. júl 2023
autor
21. júl 2023

@sajmonka_1216 uz ich aj mam, rovno tie mi ponukli, dakujem 🙂

susitko
21. júl 2023

mne pomohli hydro pastilky👌

vkatush
21. júl 2023

Od dr weissa je super aj sprej, počas tehu som bola 3x chorá, bez neho by som to nedala 🙏

bolarazjedna
21. júl 2023

Stopkašel je aj na bolesť hrdla a je na prírodnej báze, vhodné aj pre tehotné. Ja keď som sa pýtala v lekárni, povedali, že môžem iba toto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre