Pálenie záhy v 2. trimestri

aduszia
18. mar 2022

Ahojte pred tehu som tiež mala pálenie záhy ale nie ako teraz. Nič mi nepomáha, sóda b., renie, mam nejaké žuvačky tabletky nato, malox, už ani mentolove žuvačky nie. Je to strasne, ráno vstanem a už kyselinu cítim ako mi stojí v krku celý krk ma s toho páli. Aké tabletky sú najúčinnejšie w ktorými ste bolo spokojne? Ďakujem za odpovede a rady 🙂

aliaray1
18. mar 2022

@aduszia ahoj, mne tiez niekedy nezabralo nic, okrem pohara mlieka.
Tato rada mi znela zvlastne, no horel mi pazerak a uz som nemala co stratit. To mlieko fakt pomohlo.
A mala som to aj v 2 a potom aj v 3. trimestri.

cimage
18. mar 2022

Mne pomahalo tiez mlieko a ked nie, tak soda bikarbona s vodou

yoxinka
18. mar 2022

@aduszia
Ja som tehotná pila LEN minerálku Fatru, na noc niekedy brutal kombo Fatru so sodou bikarbonou a do toho som žuvala tuším Maalox. Ja som mala nenormálne pálenie záhy, ko koncu tehotenstva som spala posediačky. Otras. Keď som porodila, najedla sa a nepálila ma záha, skoro som odpadla od šťastia ;).

petkasaurus
18. mar 2022

@aduszia aj mandle pomahaju.. To mlieko ma tiez velakrat zachranilo, hoci sa pise, ze ono to nakoniec zhorsi.

domip
18. mar 2022

Mne pomohol Gaviscon 🙂

aduszia
autor
21. mar 2022

@yoxinka ja už tak spávam😑

aduszia
autor
21. mar 2022

@petkasaurus mandle som skúšala hrôza to bola hroza vascu zahu sim ešte mala

andrea_heh
22. mar 2022

@aduszia toto všetko som skúšala aj ja .. a naozaj jediná jediná vec ktorá mi zabrala bol surový zemiak .. večer som si nakrájala do misky a jedla ako chipsy 🤣 nič iné mi nezabralo ani žiadne tabletky , nič...

lylyjana
22. mar 2022

@aduszia lez na lavom boku, trochu vyvyseny vankus. Celkovo tusim od nejakeho 20tt by sa malo spat hlavne na lavom boku aby sa neupchala duta zila

aduszia
autor
4. apr 2022

@lylyjana mne sa leží dobre na pravom boku, od začiatku tehu spávam na pravom boku ale vyskúšam teda ležať na lavom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre