Nutkavý pocit na močenie v tehotenstve. Je normálny?

victoria87
20. jan 2011

Ahojte žienky,

písala som už predtým, ale nejak mi to tu neuložilo. Časté močenie ma sprevádza už dosť dlho, to by som ani neriešila, ale posledné dni mám zrazu taký pocit, hocikedy keď sedím, som v kľude..proste hocikedy, len tak zrazu a na sekundu taký ten pocit, akoby som práve začínala cikať, ale ono to hneď prejde. Neviem to vysvetliť, proste taký ten prvotný pocit keď začínate močiť..aj sa mi tak trošku zachveje podbruško, resp.ešte nejak nižšie, ja to neviem presne špecifikovať..ale trvá to len chvilinku a hneď je to preč. Je to normálne? Čo to vlastne je? Obávama sa, či sa niekedy naozaj nepomočím alebo čo..a či to nie je niečo zlé..predtým som to nemala. Rozmýšlala som, či to nemôže začínať aj taký ten samovoľný únik moču..ale ja neviem. Mám pocit, že mi moč neuniká..totiž mám taký nejaký čiry výtok, aspo%n teda som v tom, že to je výtok a ten k tehotenstvu aj patrí nie? Nemám pocit, že by to bol moč.
Asi tu trošku chaotím, ale je to ťažké opísať🙂
Vďaka za pochopenie🙂

alecka
21. jan 2011

ahoj, neviem ci som Ta dobre pochopila a ci Ti poradim, ale nemoze tieto Tvoje pocity vyvolavat pohyb Tvojho baba? vies ked v brusku "nacvicuje rozne kreacie" 😀 moze Ta postuchat do mechura a z toho tie pocity. netvrdim ze to musi byt prave ono, ale ja taku skusenost mam. mozem byt tesne po wecku a spravnou "masazou mojho mechura" 😀 mam pocit, ze ho zase musim navstivit. tak neviem...... 😉

jana776
21. jan 2011

@victoria87 Ahoj, ja si tiez myslim ze tak kope babo 🙂

helenkasabinka
23. jan 2011

ahojky ja som v 22tt a babatko mam KP a kope dole do mechura a tiez vtedy mam presne take iste pocity ako ty ,takze to robi urcite babatko 😉

timka91
4. jún 2013

ja osobne chodim kazdu pol hodku uz je to mooooc otravne tiez ma kope do mechura ....sedim v pohode ale ako nahle sa pohnem uz ma chytaju bolesti a ide mi mechur prasknut sadnem na wc a iba cik :D no hrozneeee ale uz si zacinam pomaly zvykat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre