Moje tehotenstvo je jedna veľká katastrofa

gubka2023
28. apr 2024

Ahojte. Sedím tu a rozmýšľam. Viac menej premýšľam o tom, že toto moje tehotenstvo je jedna veľká katastrofa.. Som momentálne v ešte len v 9tt. Od začiatku samé problémy. (utrogestan, flaxiparin 0.3, antibiotiká na 14 dni ešte než som zistila že som tehu a potom v polke keď aom to zistila ma skoro vykotilo. Prekonaná mononukleoza na začiatku tehotenstva... Nenormálne sa bojím aby bolo babo ok po tejto pliage
Bojujem ešte z občasnými bolesťami hrdla, sem tam cítim uzliny🤦... Väčšinou lem ležím lebo to mam za prvé nákazane a za druhe nemám psychicky ani veľa síl niečo robiť... A mala by som keďže mam doma muža a dieťa... Rozmýšľam ci mala niektorá z vás podobný príbeh... So šťastným koncom lebo prestávam veriť v zázraky a začínam premýšľam o hlúpostiach.
Ďakujem ♥️

martaatram
28. apr 2024

@gubka2023 urcite su jorsie zeny na tom… ja som mala cele tehu katastrofa .. konecne ked sa po dlllhych rokoch podarilo v 8 tyzdni tyzden v nemocnici .. mesiac hore nohy… v 23 tyzdni nemocnica.. zasitie krčka.. 3 mesiace doma s vyvýsenou postelou kludovy rezim .. nevedela som si oredstavit ako to zvladnem a vlastne doteraz neviem ako som to zvladla .. utrigestan do 34 tt ,injekcie pichane 10mesiacov kazdy den … a to keby mam pisat este co vsetko som si zazila pred tehotenstvom… a zvladla som .. hlavne sa nastav psychicky..ja viem ze sa to lahko vravi.. ale sama viem … drzim palce ✊✊🍀❤️

danyelia
28. apr 2024

Ahoj, držím Ti palce, nech všetko dobre dopadne 😊 Ja som mala asi cca od 7 mesiaca tehotenstva rakovinu, no zistila som to až keď mala dcéra asi 3 týždne. Ale malá je absolútne zdravá a v poriadku, ja už tiež...

gubka2023
autor
29. apr 2024

@danyelia prebohaaaa 🫣🫣🫣 to som rada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre