Mali ste niektorá v tehotenstve obličkový kameň?

zdenkakelemanova
9. sep 2019

Dobrý deň chcem sa spýtať ci už mal niekto také problémy som práve v nemocnici s toho dôvodu ze svojou neopatrnosťou som sa buchla do brucha som v 14 týždni brucho ma boli viac už ako deň robili mi sono kde zistili ze bábätko je všetko v poriadku ale mne našli kameň na obličke ja už na jednej obličke som mala kameň ostali tam už iba také maličké lenže už je vidno aj na druhej že je tam väčší kameň. Komilplikacie nie sú žiadne len neviem co a ako ďalej ci sa mam báť alebo ni e
Ešte mi k tomu zistili ze mam trosku zväčšení slezinu
Ak máte alebk ste mali stým nejaké problémy alebo viete poradiť prosím ozvite sa ďakujem

severankasr
9. sep 2019

ahoj, ano, mam za sebou urosepsu z dovodu kamena pod oblickou, mesacny pobyt v nemocnici a 5mesačnú liečbu doma, pýtaj sa kludne cez IP co ta zaujima.

bojka22
9. sep 2019

@zdenkakelemanova ja som mala kameň. Ale také bolesti z neho ze na rukách ma niesol brat do nemocnice. No mne dali obstreky infuziu a kameň sa vyplavil. Ale ako to je v tehotenstve to veru neviem :/

zdenkakelemanova
autor
9. sep 2019

@bojka22 ďakujem ja som mala aj pred tehotenstvom ale teraz mi zistili ze už je aj na druhej obličke no len dúfajme ze nepríde kolika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre