Magnetická rezonancia plodu - Kramáre

29. mar 2024

Dobrý potrebujem pomoc boli ste niektoré na MR v Bratislave v tehotenstve vyšetrenie plodu bábätká a chcem vedieť ako vás uložili v tuneli z toho sa strašne bojím

riskoh
29. mar 2024

Normalne som lezala ma chrbte, nebol to oddych pri mori ale dalo sa to prezit…. Skor ide o tu psychicku stranku mamicky, personal velmi prijemny

autor
29. mar 2024

@riskoh ale ste boli tiež na vyšetrenie plodu

autor
29. mar 2024

@riskoh a ešte ako ste ležali v tuneli s hlavou?

riskoh
29. mar 2024

Ano, vysetrovali plod, pooha ma chrbte, zasunuli do tunela hlavou napred, pre mna asi najtazsie bolo zadrziavanie dychu, ale ked videli , ze je to tazsie pre mna , nechali ma oddychnut

autor
29. mar 2024

@riskoh z toho sa bojím tiež ja myslela že nohami dnu pôjdem 😢 a bábo ako reagovalo ked je tam hluk a aj na oči ti dali niečo? Vieš potrebujem vedieť všetko lebo neviem ako ja bola ale na CT a nie má MR

riskoh
29. mar 2024

Na oci mi nic nedali, asi by to vnimanie celeho bolo este tazsie, maly sa dost hybal-bol nepokojny, takze to trvalo dlhsie ako predpokladali cca vyse 30min, ja som sa hned pytala ich ako to vyzera a hned aj povedali, ze mam byt pokojna, vyzera to ok

autor
29. mar 2024

@riskoh hmm je to tažke veľmi strašne sa bojím aj z toho keď bude mi zle alebo keď sa mi zvýši tlak napr alebo či budem dychať v Tom

riskoh
29. mar 2024

Chapem obavy, je to uplne normalne, nie je to vsak nic strasne a ozaj ked vidia, ze sa nieco deje , hned komunikuju, ci mozu pokracovat, ci vladzete atd, drzim paste, nech to dobre dopadne….. vela zdravicka!!!

autor
29. mar 2024

@riskoh áno obavy už teraz mám neviem či zvládnem ja si aj to robim budeme cestovať 5 hodín a potom keď sa mi nepodarí ísť do toho bojím sa aj o malého strašne

autor
29. mar 2024

@riskoh a môžete mi povedať že kedy ste boli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre