Krvácanie v 6. týždni + 5 dní

klaruska898
1. máj 2024

Ahojte mamičky chcem sa opýtať poradiť som už zúfala predvčerom som skončila na pohotovosti s krvácanim v tehu plod už bolo vidno doktorka ma ubezpečila že na potrat to nieje dala mi utrogestan vaginálne tablety a kyselinu listovu , ale včera som ešte celkom dosť krvácala aj so zrazeninami ,myslite že som prišla o bábetko? Dalšiu kontrolu u gyn mám až 10 s je to pre mňa stres,dnes už krvácam slabšie …máte nejaké skúsenosti prešli ste si s tym niektorá? Bolesti slabe som mala v podbrušku včera ale dnes je všetko ok,ďakujem za odpovede

zuzi0911
1. máj 2024

Mňa vždy hospitalizovali v nemocnici uz len pri spineni ....hm ak to zosilnie chod opäť na pohotovost ,pripadne do inej nemocnice . A teda pokiaľ viem utrgestan sa neukladá počas krvácania,ale má sa zjesť...no nie som dr . Možno sa tu k tomu vyjadrí aj niekto iný.
Dávaj si acorutin a hlavne lež. Držím palce

deti95060810
1. máj 2024

prešla pri druhom tehu...
masívne som krvácala 3 krát, zakaždým som skončila v nemocnici na niekoľko dní...
po 5 mesiaci ma to nahnevalo a odišla som z PN do práce. Dcéra sa narodila v termíne úplne OK
držím palce. hlavne odpočívaj a maj kľudový réžim ak sa dá.

klaruska898
autor
1. máj 2024

@zuzi0911 mne ani nenavrhli hosp…podla doktorky je všetko ok, na druhy deň som šla s papierom s pohotovosti ku mojej gyn tá ma dala na Pn a kludový režim a že keď vykrvácá tak vykrváca 😔

klaruska898
autor
1. máj 2024

@deti95060810 a ako ste to zvládali psychycky? Ja mám už 2chlapčekov a na tretie sa tešíme neskutočne ale všetko vidim negatívne keď človek vidí tu krv so zrazeninami tak ma strach 😔😔

pribinak
1. máj 2024

Šla by som na pohotovosť

deti95060810
1. máj 2024

@klaruska898 áno je to náročné obdobie.... preto som po 5 mesiaci radšej išla do práce.

klaruska898
autor
1. máj 2024

@deti95060810 a zistili vám prečo ste krvácali?

sella38
1. máj 2024

@klaruska898 ja som krvacala z nizko polozenej placenty. Masivne, viackrat. Nenamahala by som sa, vylozila nohy, nedvihat nic tazke. V tychtonzaciatkoch je to, zial, na prirode.
A to co pise pani nado mnou, ze sa nahnevala a odisla z PN do prace... tak to mala iba stastie, ze to skoncilo stastne, nie kazdy to stastie ale musi mat...

deti95060810
1. máj 2024

@klaruska898 nie ... viac menej som bola na vine sama...
cvičila som a prehnala som to. A poriadne. a potom bol už problém z ktorého som sa ťažko dostávala.

zuzi0911
1. máj 2024

@klaruska898 och tento ich prístup 😡...povedala,prečo krvacas? ..okolo babatka je čisto?

klaruska898
autor
1. máj 2024

@zuzi0911 áno že bábetko má všetko čo má mať, príčinu krvácania nevedela určiť

zuzi0911
1. máj 2024

@klaruska898 tak potom by to malo byt v poriadku . Keď teraz sa babatko napája,placenta sa ukladá,tvorí ...tie cievky môžu byť citlivé a praskat. Je síce pravda,ze ja som len spinila ,ale boli baby aj s kŕvacanim a vsetko bolo v poriadku

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrejka1974
1. máj 2024

@klaruska898 určite by som išla na pohotovosť toto nevyzerá dobre

martaatram
2. máj 2024

@klaruska898 ja som mala takto hematom …mala som masivne krvacanie ,infuzie pobyt v nemocnici nasledne mesiac nohy doma

lalilla
2. máj 2024

Ja akurat sedim na pohotovosti. Som asi 5tt, tiez mam spinenie aj s krvou. Toto iste som mala aj pred dvoma rokmi a neskoncilo to dobre
Co sa tyka pohotovosti, bola som na troch roznych a nikde ma nehospitalizovali, pozerali na mna skor co tam chcem, aj dnes…
Pichnu mi max injekciu, vkladam progesteron, daju lieky a poslu domov, ze je to bud alebo, v takto skorom stadium je to na prirode. Drzim palce sebe a tebe, aj ked ja sa obavam ze to budem mat rovnaky koniec

danac46
2. máj 2024

Krvácala som v 6.tyzdni utekali sme na pohotovosť tam mi povedali,že je všetko ok a už vidno aj činnost srdca dali mi injekciu a šla som domov.Na druhý deň už išli aj zrazeniny na pohotovosti len povedali že už žiadna činnosť srdca nieje,následne kyret.
Ale zase u dcérky som krvácala v 10,12 a aj 40tom týždni a už ma dva roky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre