Krvácanie v 6. týždni

dianka997
9. feb 2023

Baby dnes ráno som začala krvácať dosť krvacam doteraz
Stihla som dnes gyn už aj prezrela má zltkovy vak ok všetko bábätko ešte malinké ..dala mi duphaston 3xdenne
Bolo potom všetko v poriadku? Alebo sa stalo...?
Podľa čoho ste zistili že zase treba ísť ku gyn ? .Ďakujem

martinaju
9. feb 2023

@dianka997 no teraz to je vsetko bud alebo ale drzim moc palce hlavne oddychovat, brat lieky, citronova voda, vylozene nohy. Drzim palce 🙏🏽

floki1994
9. feb 2023

@dianka997 bohuzial prvy trimester je vzdy 50:50...robis vsetko co sa da ale ci sa udrzi je len na prirode... niektore zeny krvacaju casto ale plod je silny a udrzi sa..inym zas nie..tazko povedat ..drzim palce

clori
9. feb 2023

@dianka997 ja som tiez mala krvacanie v prvom aj druhom tehu. u nas to bohuzial nedopadlo dobre, ale u mna bolo viacero pricin, so mnou si to porovnavat nemozes.
na krvacanie mozes este popijat vodu s citronovou stavou ako prvu pomoc. a ku gyn ci na pohotovost chod opat, ked sa stav zhorsi alebo sa to nebude lepsit. ale najviac pomaha, ked sa nahodis do kludu a budes verit malickemu. odpocivaj, nezdvihaj tazke, vyhybaj sa horucim sedavym kupelom.

renka30
9. feb 2023

Krvacala som okolo 6-7 tyzdna, zistili mi hematom. 2x som bola na pohotovosti, kde mi pichli injekciu na udrzanie tehotnosti, aj tak som potom skoncila v nemocnici, kde ma prijali uz s dost silnym krvacanim a s poznamkou zacinajuci potrat. Nastastie to dopadlo dobre a dnes ma dcera takmer 12 rokov. Bola som cele tehotenstvo na PN.
V kazdom pripade ak krvacas jasnocervenou krvou a ak krvacanie neustava, asi by som zasla na pohotovost.

zabka79
9. feb 2023

@dianka997 krvacala som pri oboch tehu. Jedno skoncilo zle a to druhe dobre. Rovnake priznaky odlisny vysledok. Drzim palce.

dianka997
autor
9. feb 2023

@renka30 koľko ste boli v nemocnici

dianka997
autor
9. feb 2023

@dianka997 ja mám doma 3rocnu dcérku tak neviem či by som chcela skončiť v nemocnici

ankare
9. feb 2023

@dianka997 držím palce!

renka30
9. feb 2023

@dianka997 mala som doma vtedy 3,5 rocnu. Bola som v nemocnici najprv kvoli krvacaniu a potom kvoli nevolnostiam, celkom cca 4 tyzdne, manzel s dcerou si zial museli doma poradit sami. Drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku aj bez pobytu v nemocnici,

dianka997
autor
9. feb 2023

Baby bojím sa ísť na veľkú potrebu mám problémy od začiatku tehotenstva nemôže to spustiť viac alebo ? Stále krvacam od rána

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre