Hamiltov hmat na vyvolanie pôrodu

23. jan 2024

Prosím , pomohol vám hamiltov hmat na vyvolanie pôrodu ? Ake mate s tým skúsenosti? Bolí to ?

anjelicek26
23. jan 2024

Boli a dosť.. a pomohol až na dva krát..

miadi
23. jan 2024

Bolel uplne najviac ani kontrakcie a porod tak nebolel ( ani roztrhanie) a nepomohol .

diewcatqoo
23. jan 2024

Robili mi ho 3x. Dvakrat nebolel vobec a raz ano. Asi zalezi na tom, s akou citlivostou ti ho lekar urobi. Pomohol az treti pokus.

doris11
23. jan 2024

Mne ho robili 3x, ani to moc nebolelo, skor to bolo take nepríjemne, da sa to prežiť. No nepomohlo mi to.

deniska2706
23. jan 2024

Robili mi raz
Bolelo ale dalo sa prežiť
Neviem či veľmi pomohlo ja už som bola v termíne a tuším na druhý deň som porodila

petra7797
23. jan 2024

Robili 2x a necítila som nič

lucia13022023
23. jan 2024

Mne ho robili iba raz, nebolo to nič príjemné ale bolesťou by som to nenazvala. Ale tak ja mam vysoký prah bolesti, mňa nebolelo ani šitie a kontrakcie len poslednu hodku😁
Mam ale kamarátku, ktorá na to spomína veľmi zle, že horšie ako pôrod.

monika_123
23. jan 2024

Mna nebolel a pomohol

autor
23. jan 2024

Mňa čaká budúci utorok. No aj keby bolel ,nech bolí ...ale hlavne nech mi rozbehne pôrod 😔

miadi
23. jan 2024

Ta bolest zalezi na tom ci je cervix zrely ci nie. Ked nie tak to boli. Ked je ready vtedy neboli a zabera. Cize to uvidis az ked zazijes . Sanca je ze to bude mega boliet a nic porod sa nezacne. Alebo to bude ok a za par hodin pridu kontrakcie. Mne povedala midwife ze mam silny prah bolesti a sestricky ze som rock star ked som rodila druhy porod vyvolany oxytocinom bez epiduralu. A ten Hamilton bol najhorsie 😄aj 3dni po nom som bola len 2cm ..

kandelabra
23. jan 2024

Mne ho ponukli, ale kedze som citala skusenosti inych zien, ze to desne boli a vobec nie je iste ze to pomoze vyvolat porod, odmietla som. Midwife mi na to povedala, ze ona by odmietla tiez..

alexandra383
23. jan 2024

U mna to bolo bezbolestne. V ten den som porodila

candii
23. jan 2024

Dosť záleží od toho aký lekár to robí, keď mi ho robil môj gynekológ tak som to poriadne ani necítila, keď mi to robil primár v nemocnici tak som myslela že ho uhryznem ako strašne to bolelo a nie, nepomohlo

denkanr
23. jan 2024

Ráno mi spravili hamiltonov, večer som rodila. až tak veľmi nebolel, skôr len také nepríjemné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre